Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya Oldu

21 Temmuz 2018 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya Oldu
MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya  Oldu

Şerafettin Kaya Diyor ki

Değerli hemşehrilerimiz ve dava arkadaşlarım;
24 Haziran Seçimlerinde MHP. Sakarya 27.dönem Mv. Adaylığı için istifa ettikten sonra dün itibariyle MHP Geyve İlçe Başkanlığı tarafıma tevdi edilmiştir. Mensubiyetle onur duyduğum MHP.nin neferi olarak ülkücü dava ve şuurla bayrağı yönetimdeki ve Geyve’deki ülküdaşlarım ile birlikte almış bulunmaktayız. Yerel ve genel anlamda herkese eşit mesafede hizmet anlayışı ile Türk-İslam Ülküsü idelaiyle Üç Hilal sancağı altında hizmete devam edeceğiz. Bu vesile ile bir kez daha mv. adaylığım sürecinde şahsıma teveccüh, destek ve duasını esirgemeyen hemşehrilerimize en kalbi duygularla mennet ve şükranlarımı arz eder seçimlerin ülkemize ve Büyük Türk Milleti’ne hayırlara vesile olmasını temenni ederim….

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Ayrıca ilçe başkanlığı görevini tarafima tevdi ederek teveccüh gösteren sayın genel başkanım Devlet BAHÇELİ, il başkanım Ahmet Ziya AKAR ve teşkilat başkanım Ömür AÇBA’ya minnet ve şükranlarımı arz ederim…
Kamuoyuna saygıyla duyurulur….
Şerafettin KAYA
MHP Geyve İlçe Bşk.

Geyve MHP

HALK BULUŞMASINA DAVET

22 Temmuz Pazar günü saat 12,00-14;00 arası Geyve Sütalan Mh.nde yapılacak Hıdrelllez etkinliğine seçim sonrası teşekkür ve halk ile içiçe olma mahiyetinde SAKARYA MHP. ve Ülkü Ocakları olarak katılım sağlanacaktır. Programa 26.donem vekilimiz sayın Zihnî AÇBA, 27.dönem vekilimiz M.Levent BÜLBÜL, il başkanımız A.Ziya AKAR ve il YK.üyeleri, ilçe teşkilatlarımız, il kadin Kolları Bşk. Leyla TANKAL ve YK.Üyeleri, ilçe kadın kolları, il ocak başkanı Soyhan SOFUOĞLU ve YK. Üyeleri ve ilçe Ülkü Ocakları ile vekil adaylarımız davetlidir.
Toyumuza katılımınızı bekler saygılar sunarım…
Şerafettin KAYA
MHP. Geyve ilçe Bşk.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar