Ali Gaffar Okkan’ı, polislerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz - Sakarya54 – Sakarya’nın gür sesi

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 20482 İçerik Bulunuyor.

Ali Gaffar Okkan’ı, polislerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz

23 Ocak 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ali Gaffar Okkan’ı, polislerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz
Ali Gaffar Okkan’ı, polislerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz

Vatan size minnettar…

24 Ocak 2001’de uğradıkları hain saldırıda şehit olan Diyarbakır Emniyet Müdürümüz, Kahraman Hemşehrimiz Ali Gaffar Okkan’ı, polislerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Ruhları şad, mekanları cennet, makamları âli olsun.

🇹🇷

ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN ANILIYOR

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, vefatının 22’nci yıldönümünde (24 Ocak Salı günü) İl-İlçe protokolünün katılımıyla mezarı başında düzenlenecek olan anma töreni ile anılacak.

22’NCİ YIL DÖNÜMÜ

Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 2001 yılında uğradığı hain saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Ali Gaffar Okkan, Hendek Kaymakamlığı öncülüğünde; Hendek Belediyesi ve Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen program kapsamında İl- İlçe Protokolünün katılımıyla 24 Ocak Salı günü saat 11.00’da Hendek’te mezarı başında dualarla anılacak.

PROGRAM

Mezarlık törenin ardından İl-İlçe protokolünün de katılımıyla Tepecik’te bulunan Şehidin adının verildiği Ali Gaffar Okkan Camiinde tüm aziz şehitler adına Mevlid-i Şerif okunacak. Ardından Atatürk Parkı içerisinde yer alan Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda Ali Gaffar Okkan Fotoğraf Sergisi düzenlenecek. 28 Ocak Cumartesi günü ise birçok ilden sporcunun katılımıyla düzenlenecek olan Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate Turnuvası ile program son bulacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :