Dolar : Alış : 8.5446 / Satış : 8.5600
Euro : Alış : 10.0929 / Satış : 10.1111
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya34°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zorlu Enerji, perakende satış ofislerini yeniledi

15 Temmuz 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Zorlu Enerji, perakende satış ofislerini yeniledi
Zorlu Enerji, perakende satış ofislerini yeniledi

Hizmet verdiği şehirlerde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren Zorlu Enerji’nin Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Uşak’taki ofisleri yeni yerlerinde yeni dekorasyonlarıyla hizmet vermeye başlarken, Bilecik’te bulunan Zorlu Enerji ofisi de yeni anlayışa uygun olarak baştan sona yenilendi.

Türkiye’nin yenilenebilir enerji alanındaki öncü şirketlerinden Zorlu Enerji, elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlendiği Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Uşak’ta, müşteri memnuniyeti odağında son teknoloji ile yenilenen ve yeni yerlerine taşınan ofislerinde hizmet vermeye devam ediyor. Zorlu Enerji, Bilecik’te bulunan ofisini ise müşteri memnuniyetini gözeterek baştan sona yeniledi.

Zorlu Enerji çalışanlarının da ihtiyaçlarını dikkate alarak yenilediği ofislerinde, müşteri memnuniyetini anket butonu uygulamasıyla takip ederek aldığı geribildirimler doğrultusunda uygulama ve faaliyetlerini güncelliyor. Müşterilerinden gelen görüşler doğrultusunda perakende satış ofislerini geliştiren Zorlu Enerji, taleplere uygun olarak yeni ofislerinde turnike sisteminden sıra takip ekranlarına, engelli tuvaletinden bebek bakım odasına kadar pek çok uygulamayla müşterilerinin işlemlerini daha rahat bir ortamda gerçekleştirmesini sağlıyor.

 

Zorlu Enerji yeni ofislerini;

  • Eskişehir: Yenibağlar Mahallesi, Eti Caddesi No:28 A/2 Tepebaşı

  • Uşak: Cumhuriyet Mahallesi Atapark Meydanı 11/H

  • Kütahya: Gaybiefendi Mahallesi Şehit Emniyet Müdürlüğü, Uğur Gökcan Sokak No: 1/B

  • Afyonkarahisar: Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi No: 44/ F

adreslerine taşıdı. Yenilenen Bilecik Ofisi de Gazipaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:1/3 adresinde hizmet vermeye devam ediyor.

Haber/Hilal Yıldız

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar