- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zeynep Emecan Ulusinan, Şule Bayri, Banu Kılıç ve Nurgül Çakar Basının Karşısına çıktılar

12 Mayıs 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Zeynep Emecan Ulusinan, Şule Bayri, Banu Kılıç ve Nurgül Çakar Basının Karşısına çıktılar
Zeynep Emecan Ulusinan, Şule Bayri, Banu Kılıç ve Nurgül Çakar Basının Karşısına çıktılar

İYİ Parti bayan milletvekili aday adaylarını toplantında basına ve partililere tanıttı.

 İYİ Parti Milletvekili Aday adayları, Zeynep Emecan Ulusinan, Şule Bayri, Banu Kılıç ve Nurgül Çakar, toplantıya katılan basın mensupları tanıtım yaptılar

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, milletvekili aday adayı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, seçim gezilerinde halktan büyük destek gördüklerini ifade ederek, “İktidar umudumuz her geçen gün artıyor. Bunu başaracağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

YOĞUN KATILIM

İYİ Parti,  İl binasında düzenlediği basın toplantısında, 27. dönem milletvekilliği aday adaylarını tanıttı. Partililerin aileleriyle birlikte yoğun katılım sağladığı toplantıda bayan aday adayları kendilerini tanıtarak, neden aday olmak istediklerini ve hedeflerini anlattı.

SAKARYA VE ÜLKE İÇİN

İYİ Parti Milletvekili Aday adayları, Zeynep Emecan Ulusinan, Şule Bayri, Banu Kılıç ve Nurgül Çakar, toplantıya katılan basın mensupları, partililer ve konuklara kendilerini tanıttı. Aday adayları, görev verildiği takdirde Sakarya ve ülkenin her alanda gelişimine katkı vereceklerini ve daima halkla içiçe olarak, sorunları meclise taşıyıp, çözümünde takipçisi olacaklarını vurguladı.


  

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar