Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zeki Toçoğlu, Sapanca’ya Verdiği Sözleri Tutuyor

13 Temmuz 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Zeki Toçoğlu, Sapanca’ya Verdiği Sözleri Tutuyor
Zeki Toçoğlu, Sapanca’ya Verdiği Sözleri Tutuyor

Başkan Yılmazer’den Toçoğlu’na Asfalt Teşekkürü

İl genelinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen asfalt çalışmalarında, Sapanca Ünlüce, Kuruçeşme ve Hacımercan mahalleleri de asfalt taarruzuyla tamamlanıyor. Yaklaşık olarak ilgili güzergahtaki 14 kilometreye varan yolların asfaltlanmasından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ na samimi teşekkürlerini ifade eden Başkan Yılmazer, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun her fırsatta Sapanca için verdiği sözleri yerine getirmesinden dolayı oluşan hassasiyetin her türlü övgüye değer bulunduğunu da belirtmeyi ihmal etmedi.

 

ASFALT1 ASFALT2 ASFALT3 ASFALT4

İlçe genelinde Sapanca Belediyesi olarak yaptıkları asfalt planlamasına Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarının devam edeceğinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkan Yılmazer, Sakarrya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Sapanca’daki yatırımlarına devam ettiğini ve bu bağlamda İstanbuldere Güldibi bağlantı köprüsünün kısa sürede tamamlandığını, ilçe İzmit yönü çıkışında planlanan Sapanca Kültür Merkezi inşaatına da Büyükşehir’in en kısa süRede başlayacağını bildirdi.

Sapanca İlçesi için Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun duyarlılığına Sapanca halkı olarak bir kez minnet duyduğunu vurgulayan Başkan Yılmazer, her fırsatta ve yatırım planlamasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Sapanca’ya verimli ilgisinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sapanca Belediyesi’nden Cenazeler İçin Klimalı Tabut

Sapanca Belediyesi tarafından bir hayırseverin  de katkıda bulunduğu iki adet klimalı tabut, Sakarya B. Şehir bünyesinde bulunan Sapanca Mezarlıklar Müdürlüğü’ne tahsis edildi. Aynı günlerde vefatların yaşanmasıyla ve özellikle sıcak havalarda bütük zahmetler yaşayan cenaze sahipleri düşünülerek Mezarlıklar Müdürlüğü’ne tahsis edilen klimalı tabutlar sayesinde, bu konuda güçlükler artık yaşanamayacak.

KLIMA

Sapanca Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nün girişimleriyle ilçeye kazandırılan klimalı tabutların çok makbul bir hizmet olduğunu belirten vatandaşlar, Sapanca Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı klimalı tabutlar için ilgili hayırsever vatandaşa ve Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ettiler.

Yedigöz Caddesi Altyapı Eksiği Ve Kaldırımlar Tamamlanıyor

Gazipaşa Mahallesi Yedigöz Caddesi aktif bir çalışmayla altyapısal anlamda eksiklerden arınıyor. Caddede ilk olarak  genişletme çalışmaları konusundaki faaliyetini sürdüren ekipler, yağmursuyu tahliyesi için kanal döşeme çalışmasını tamamladı. 850 metre uzunluktaki cadde, her iki yanda 1.5 metrelik kaldırım çalışmasıyla toplamda 12 metre olarak düzenleniyor

YOLSAPANCA

Hemen arkasından kaldırımların da beton kaldırım olarak düzenlemesi çalışmasını tamamlayan Yol İşleri Şefliği ekipleri, cadde zeminindeki aksaklıkları da giderdi.

Asfalt programı bağlamında planlamaya alınan Gazipaşa Yedigöz Caddesi tamamlandıktan sonra parmak ısırtan bir cadde hüviyetiyle herkesin beğenisi kazanacak.

Uzak yakın demeden her cadde ve sokaktaki eksik ve yetersizliklerin giderildiğini belirten Başkan Yılmazer, hiçbir cadde ve sokağın önceliğe sahip olmadığını, yapılan planlamaya göre saptanan eksiklikler nezdinde çalışmaların devam ettirildiğini ifade etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar