- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zafer Kazan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünü kutladı.

30 Ağustos 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Zafer Kazan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünü kutladı.
Zafer Kazan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünü kutladı.

Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünü kutladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümünde Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan yayımladığı kutlama mesajında Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ e dil uzatma hadsizliği gösterenlere çok sert ifadeler kullandı.
“‘Keşke Yunan işgal etseydi’ diyerek Atatürk’e saldıranların, kurtuluş mücadelesine ‘senaryo’ diyen müptezellerin, tarihi çarpıtan beyinlerini işgalci zihniyete kiralayan tetikçilerin hiç olmadığı kadar cesaretlendiği ülkemde ’30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.” ifadeleri ile Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı sözde tarihçilere yüklenen Başkan Kazan: “Sermayelerini yükseltmek için minareleri yükseltenler, sonra onları yıkıp kendi kulelerini yerleştirenler ve nihayet ‘yeni bir devlet kurduk’ demeye cesaret gösteren kiralık beyinler Cumhuriyet’e ve Atatürk’e dair ne varsa yıkmayı amaç edinmiş görünmektedirler!” diyerek son günlerde Cumhuriyete ve Atatürk’e yönelik sistematik hale gelen saldırılara dikkat çekti.

ŞANLI DESTANIN DÜŞMANLARI
Başkan Kazan “30 Ağustos esarete, zulme, haksızlığa yani hukuksuzluğa son veren ‘şanlı bir destandır ve bu destanı yaşatmak ancak hukuk ile mümkün olacaktır.  Bu itibarla herkes bilmelidir ki kim hukukun dışına çıkıyorsa, çıkar menfaat veya korku ile adaletsizliğe yol ve imkân veriyorsa bu “Destanın” ve Türkiye Cumhuriyetinin en büyük düşmanıdır” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar