Dolar : Alış : 8.0514 / Satış : 8.0659
Euro : Alış : 9.6802 / Satış : 9.6977
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya19°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YÖK hala imamı bulunmamış bir kurumdur,

31 Temmuz 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»YÖK hala imamı bulunmamış bir kurumdur,
YÖK hala imamı bulunmamış bir kurumdur,

Yalçın KOÇAK “YÖK hala imamı bulunmamış bir kurumdur”

YÖK İMAMI H.A.?

YÖK hala imamı bulunmamış bir kurumdur, Trabzonlu Eren’in katilini bulmak namus borcuyduysa, YÖK’ün imamını bulmadan kapatmak, Millete ve Demokrasiye bühtadır, yazıktır, günahtır.

İki yıldır yazarım (YÖK’ün İmamı Kim?) cevap yok, Muhabbet imamları yakalandı.

Adil Öksüzden çok daha önemli olan YÖK imamı KİM? Ankara Savcılığı’na yazdık! H.A. dedik; Firari Fetöcü Şerif Ali Tekalan’la ahbap çavuş dedik!, Akın İpek’in sağ koludur, hukuk müşaviridir, yetmedi üniversitesinin mütevellisidir dedik önce tutukladınız Malına, Mülküne tedbir koydunuz, sonra hem kendini hem mallarını saldınız, yetmedi yat aldırdınız. Rahat kaçsın diye mi? bunları yaptınız. Ankara Kırk Konaklarda, Denizli Çivril’de çeteye yurt bağışlıyor, yurda el konuyor, yurt yöneticileri içeride, bağışlayan dışarıda? Acaba Yargıtay üyeleri H.A. üzerinden ev sahibimi yapıldılar sorusu akla geliyor?

YÖK’ÜN ÇETESİ BUNLAR DEDİK!!!

G.Ç – Ş.Ç. – Y.A. – D.G. – İ.D. – Ö.A. – A.D. – S.O. – U.D. – H.A. – B.M. – K.Y. – A.Ö.- M.Y. – M.A. – M.A.D. – M.Ö. – K.D. – R.S.

Ankara Cumhuriyet Savcılığında 2015/171814 ve 64510 dosyalarında mebzul miktarda varlar.

H.A. Adil Öksüzden çok daha önemli ve tehlikeli bir örgüt üyesidir.

Gazi Üniversitesinde Badem topluyorsunuz, içerideki eski Rektörü niye saldınız, Şimdi ki de badem dedik, yardımcısını alıyorsunuz, balık nereden kokar.

Yeni Akit gazetesinde Nurettin Veren açık isimlerini vererek bunları ve siyasi uzantılarını yazıyor, Savcıları susmuş bir ülkede haktan, Adaletten bahsedilemez diyen bir Thomas Jaferson geçti bu dünyadan, siyasi uzantılarının kapılarının çalınması gerektiğine inanan Ankara’da hukukçu varmış dedirtecek cesur yüreklere ihtiyacımız var.

Katar’da yapılmak istenen, 7/24 x 365 burada olsun istenen şeydir, Milyar dolarlarıyla bunun peşindeler. Arkamızda değiller, içimizdeler, yanı başımızdalar. Her an her şeyi yapabilirler.

Gıda da, Tarım da “Kendine Yeter Ülke” iken nasıl oldu da İthalat Bakanlığı haline geldik, bu Tarım ve Gıda Bakanlığı yetkili ve sorumluları bulunup temaşa ettirilmelidir? Gıda konusunda bizim bağımsızlığımızı tehlikeye düşüren kim ise? Bakan, Müsteşar, Genel Müdür, Daire Başkanı, sorumluları bulunmalıdır.

Bürokrasi Azaltılmalı,

Demokrasi Çoğaltılmalıdır.

Müteşebbis desteklenmeli, Müstahsil özendirilmeli, Mükellef korunmalıdır.

Adalet düzeni tesis edilmeli, gecikmemeli, Hak sahibine çabuk ulaştırılmalıdır.

Vergi sistemimiz büyümeye engeldir, küçültür; Bize uygun hale getirilmelidir.

MTTB’nın kurucusu değerli devlet adamı ağabeyimiz, fikir dünyamızın kılavuzu rahmetli Tevfik İleri’nin veciz sözüyle bağlayalım.

Türk Siyasetçisinin Misyonu; Mamur ve Müreffeh bir Türkiye inşa etmek olmalıdır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar