- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yılın Son MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Düzce’de Yapıldı

28 Aralık 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Yılın Son MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Düzce’de Yapıldı
Yılın Son MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Düzce’de Yapıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA), 2017 yılı son Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun da katılımıyla Düzce’de gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi Düzce Valisi  Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Dağlı ile bir süre bölgedeki gelişmeler ve gündeme dair görüş alışverişinde bulundu.

Vali Dağlı’ya misafirperverlikleri için teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, daha sonra Vali Dağlı ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2017 yılı Aralık ayı olağan toplantısına katıldı.

Topuk Yaylası tesislerinde düzenlenen toplantıya ayrıca; MARKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Bolu Valisi Aydın Baruş, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, yönetim kurulu üyeleri, TSO temsilcileri ve il genel meclis üyeleri katıldı.

MARKA’nın aylık ekonomik görünüm raporu, çalışma ve sonuç odalık program ile Aralık ayı harcama ve faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda ayrıca, Ajansın Avrupa Birliğinden sağladığı destekler ve 2020 Dağ Bisikleti Maratonu Dünya Şampiyonası hakkında bilgilendirme sunumu da yapıldı.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar