Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya17°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11277 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yerli ve Milli Aymnet Kocaeli ve Sakarya’da

24 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Yerli ve Milli Aymnet Kocaeli ve Sakarya’da
Yerli ve Milli  Aymnet Kocaeli ve Sakarya’da

AYMNET adı altında gerçekleştirilen beslenme, kilo kontrolü, bebek bakım, saç cilt bakım ve sağlıklı yaşam, ek gıda takviyeleriyle Kocaeli ve Sakarya’da  buluşan üyeler önce sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Ardından sunum yapıldı. Dr.Ayhan Pekmez  ile  Şirket  Yöneticisi  İlhan Sağlam yapmış olduğu sunuma bayanlar ve erkekler yoğun ilgi gösterdi.Yapılan sunumda; “2009 Yılında faaliyete geçen AYM danışmanlık 2015 itibari ile yeni iş ortakları katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışma alanını ve hedeflerini büyütmüştür.Kurulduğu günden bu yana beslenme, kilo kontrolü, bebek bakım, sac cilt bakım ve sağlıklı yaşam, ek gıda takviyeleriyle dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren AYMNET, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

KOCAELİSEMİNERİ1

Kocaeli Semineri

SAKARYAEKSAKARYAEK1

Sakarya  Semineri

Kocaeli ve Sakarya  AYMNET in ulaştığı başarının arkasında, insan odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Kocaeli ve Sakarya  AYMNET topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Toplumun refah ve sağlık düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.
İmalat, lojistik, danışmanlık , e-ticaret alanlarında hizmet veren AYMNET, uluslarası güçlü işbirlikleri ile yoluna devam ederken ülkemizde faaliyet gösterdiği alanda en büyük ciroya ortak olmaya adaydır.
Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak.
Müşterilerine yenilikçi hizmetler sunmak.
Güçlü Marka pozisyonunu korumak.Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak.
Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak.
Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunmak” denildi

leyla

AYMNET Yaşam Merkezi 

Leyla AYDIN  0541 342 4214    İlyas AYDIN 0538 046 9504

leyla-guleraydın@hotmail.com

Güney Mahalle  Tan Sokak No 7-Körfez-KOCAELİ

ekgelir1ekgelir2ekgelir3ekgelir4ekgelir6ekgelir7

oncesonra1

Ayda 4-5 kilo vererek kısa sürede sağlığınıza ve  mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz

              Ücretsiz Üye Formu Tıkla

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar