Dolar : Alış : 8.0729 / Satış : 8.0875
Euro : Alış : 9.6558 / Satış : 9.6732
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya24°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11766 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yeni Müziğin Felsefesini Okumak İçin Bilgi’ye Gelin!

09 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Yeni Müziğin Felsefesini Okumak İçin Bilgi’ye Gelin!
Yeni Müziğin Felsefesini Okumak İçin Bilgi’ye Gelin!

Yeni Müziğin Felsefesini Okumak İçin

Bilgi’ye Gelin!

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim, müziğe tutkuyla bağlı olanlar için sürpriz bir seminer programı hazırladı. 14 Mayıs’ta başlayacak ‘Yeni Müziğin Felsefesini Okumak’ adı verilen seminer, katılımcılara müziğe dair çok farklı ufuklar açmayı hedefliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek ve toplam 4 hafta sürecek seminer, Alman felsefeci ve müzikbilimci Theodor W.Adorno’nun büyük ses getiren ‘Yeni Müziğin Felsefesi’ kitabından hareketle 20’nci yüzyılın iki önemli bestecisi Schönberg ve Stravinsky’nin etrafında Adorno’nun müzik felsefesinin kavramlarını tartışmaya açacak.

Doç. Dr. Tolga Tüzün’ün eğitmenliğinde gerçekleşecek seminere katılım ücreti ise 400 TL olarak belirlendi.

14mayıs

: İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde ‘Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’ olarak hizmet veren Bilgi Eğitim, bireysel, kurumsal ve profesyonel gelişime yönelik eğitim programları sunuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral ile Dolapdere kampüslerinde ve yeni açılan Kozyatağı eğitim merkezinde gerçekleştirilen eğitim programlarında alanlarında uzman isimler ve akademisyenler eğitim veriyor.

Web: http://www.bilgi-egitim.com/

E-mail: bilgi-egitim@bilgi.edu.tr

Tel: 0212 311 71 71 

Edebiyat eğitimlerinde özel fırsat.

BİLGİ Eğitim, kültür, sanat ve edebiyat dallarında kurguladığı eğitim programlarıyla uzun yıllardır önemli bir gündem oluşturmakta. Edebiyat, her zaman bu dallar arasında en çok ilgi gören eğitimler arasında olmuştur. Bizler de, bundan yola çıkarak, edebiyatseverlerin yoğun talebi üzerine bu dönem tüm edebiyat eğitimlerimizde katılımcılarımıza % 50 indirim uygulamak istedik.

Edebiyat eğitimlerimizi sahiplenen ve ilgi gösteren tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Tüm edebiyatseverleri bekliyoruz.

Detaylar için tıklayız.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar