Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya’da

17 Ağustos 2017 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya’da
Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz  Sakarya’da

Toprağımız Vatanımız Duygularımız bir ekmeğimiz aynı buğdaydan suyumuzu aynı pınardan. Farklılıklar ile birlik olmak en büyük erdemdir.

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya Medya Derneğinde

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya Medyası Derneğini Ziyaret ederek Sakarya Medyası Derneği Başkanı ve Sakarya Medyası Genel Yayın Yönetmeni Mehmet SAĞLAM ,Sakarya Medyası Derneği Başkan Yardımcısı Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN ‘ın sorularını cesurca cevapladı

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya’da Liberal Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı  Haluk Avcı ‘yı makamında ziyaret edip Partilere Hazine yardımını konuştu.

   

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Sakarya Medya Derneği Başkanı ve BTP İl Başkanı hem Siyasetçi hem Gazeteci hem Esnaf   Mehmet Sağlam ile Sakarya siyasetini konuştu.

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz  Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yenihaber gazetesi Yayın Yönetmeni  Sezai Matur ile hoş sohbet eşliğinde Sakarya’yı konuştu.

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz  Sakarya Sürücü Eğitimcileri Derneği Başkanı ve Aktif Sürücü kursu kurucu Müdiresi Belgin Demirok ‘u makamında ziyaret etti

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Birkaç gün Sakarya’da olacağız. Mardin’in kavurucu sıcağından sonra serinlik yeşillik iyi olacak.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar