- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Wushu’da Süper Şölen

27 Mart 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Wushu’da Süper Şölen
Wushu’da  Süper Şölen

Wushu’da

Süper Şölen

Türkiye Minikler, Yıldızlar , Gençler ve Büyükler bay-bayan Geleneksel Taolu Wushu Şampiyonası Sakarya Spor Salonunda yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Türkiye Wushu Şampiyonasının kapanış töreninde , Dünya , Avrupa ve Türkiye’de kürsüye çıkan şampiyon sporcular Elif Akyüz , Zeynep Akyüz , Hilal Feyza Çapoğlu , Necmettin Erbakan Akyüz , Ayşe Sude Akyüz , İlayda Emen , Merve Nur Dama , Burak Akkaya , Dursun Ali Çapoğlu ve Ahmet Taha Keskin’in yaptığı gösteri alkış aldı.

İlimizin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Düzce, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Şanlıurfa, Muğla, Konya, Sivas, Diyarbakır, Aksaray, Yalova, Çorum ve Bilecik illerinden 376 sporcunun katılımı ile 3 gün süren müsabakalar nefesleri kesti.

         Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Serdivan İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç, Wushu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz, Spor Şube Müdürü Murat Acar, müsabakalarda görev yapan hakem, antrenör ve yöneticiler, sporculara madalyalarını takdim ettiler.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar