Dolar : Alış : 7.3391 / Satış : 7.3524
Euro : Alış : 8.8679 / Satış : 8.8839
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11318 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vehbi ŞAHİN”Öğretmenlik Yüce Ve Kutsal Bir Meslektir”

24 Kasım 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vehbi ŞAHİN”Öğretmenlik Yüce Ve Kutsal Bir Meslektir”
Vehbi ŞAHİN”Öğretmenlik Yüce Ve Kutsal Bir Meslektir”

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN”Öğretmenlik Yüce Ve Kutsal Bir Meslektir” dedi.

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

Bugün, üzerimizde büyük emeği olan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz. Onlardan aldığımız ilham sayesinde, öğrenmeye hep devam edeceğiz!

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN, ‘Öğretmenlik yüce ve kutsal bir meslektir. Öğretmenlerimiz kalplerimizde, zihinlerimizde hatıralarımızda saygın ve ayrıcalıklı bir yere sahip olup, ülkemizin ve milletimizin gelişimi için de hayati bir öneme sahiptirler. Bu nedenle öğretmenler gönüllerde müstesna bir yer tutmaktadır. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum’ dedi.

VEHBİBASKANSAKARYASİYAD1

ŞÜKRAN VE MİNNET BORÇLUYUZ

ŞAHİN  yaptığı açıklamada, ‘Bizim kültür ve medeniyetimizde, öğretmenler anne ve babalarımız kadar değerli, onlar kadar aziz ve muteber sayılmaktadırlar. Zira; bizler, ilim ve irfan sahibi kimselere hürmeti, bize bir harf dahi öğreten kimsenin karşısında saygıyla eğilmeyi şiar edinmiş bir milletiz. Öğretmenlerin insanı en ideal şekilde eğitmek suretiyle, geleceğin Türkiye’sini, dahası geleceğin dünyasını inşa etmek gibi son derece kutsal bir vazifeyi icra ettiklerini ve Türkiye’nin bugün dünyanın güçlü ve saygın devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan birinin, hiç şüphesiz, fedakâr, cefakâr öğretmenlere ait olduğunu söylemek isterim… “Edirne’den Kars’a kadar yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle idame ettiren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layıktır. Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz’

vehbisahin_sakaryada1s8

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar