Dolar : Alış : 8.2730 / Satış : 8.2879
Euro : Alış : 9.9879 / Satış : 10.0059
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 36 Kategoride 12080 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vehbi ŞAHİN Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı

10 Ağustos 2019 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vehbi ŞAHİN Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı
Vehbi ŞAHİN Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı

Vehbi ŞAHİN Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı
Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 
Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN “Tüm İslam âleminde olduğu gibi Ülkemiz’de de birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı günlerdir.

Görüntünün olası içeriği: Vehbi Şahin, gülümsüyor, yakın çekim
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, at, açık hava ve doğa

Birkez daha hep birlikte idrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığına hayırlı olmasını temenni eder, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum.

Rahim OLUÇ Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 


Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Rahim OLUÇ Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 
Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Rahim OLUÇ “Tüm İslam âleminde olduğu gibi güzel Ülkemiz’de de birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Görüntünün olası içeriği: Ali Mamalı, gözlük, açık hava ve yakın çekim

Yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı günlerdir. Birkez daha hep birlikte idrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığına hayırlı olmasını temenni eder, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum.

Beşir ÇELİK Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı.

 
Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Beşir ÇELİK Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 
Şanlıurfa İl Başkanı Beşir ÇELİK “Tüm İslam âleminde olduğu gibi güzel şehrimiz Diyarbakır’dada birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı günlerdir.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Birkez daha hep birlikte idrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığına hayırlı olmasını temenni eder, Şanlıurfa ‘lı hemşerilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum.

Reşat GÜNGÖR Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 


Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Diyarbakır İl Başkanı Reşat GÜNGÖR Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı. 
Diyarbakır İl Başkanı Reşat GÜNGÖR “Tüm İslam âleminde olduğu gibi güzel şehrimiz Diyarbakır’dada birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı günlerdir.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi

Birkez daha hep birlikte idrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığına hayırlı olmasını temenni eder, Diyarbakır hemşerilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum.

Celal Bayar Çenet Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Osmaniye İl Başkanı Celal Bayar Çenet Kurban Bayramı dolayısı bir kutlama mesajı yayınladı.
Osmaniye İl Başkanı Celal Bayar Çenet “Tüm İslam âleminde olduğu gibi güzel şehrimiz Osmaniye’de de birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı günlerdir.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, şapka, açık hava ve yakın çekim

Birkez daha hep birlikte idrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığına hayırlı olmasını temenni eder, Osmaniye’li hemşerilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar