Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vehbi ŞAHİN “Gaziantep ‘te 79 milyon vatandaşımız hedef alınmıştır”

21 Ağustos 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vehbi ŞAHİN “Gaziantep ‘te 79 milyon vatandaşımız hedef alınmıştır”
Vehbi ŞAHİN  “Gaziantep ‘te 79 milyon vatandaşımız hedef alınmıştır”

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN  “Gaziantep’teki terör saldırısının arkasındaki karanlık odakları, bu saldırıyı gerçekleştirenleri, planlayanları ve zihniyetlerini lanetlediklerini söyledi.

 

Saldırının hedefinde Kurtuluş Savaşımızın simge şehri Gaziantep Yok Türkiye Var

 

ŞAHİN “Saldırının hedefinde Kurtuluş Savaşımızın simge şehri Gaziantep, özelinde bütün Türkiye vardır. Halkımız yüksek dayanışma ruhu ile kendisine yönelen bütün tuzakları bir kere daha ezip geçecek

Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN  “Gaziantep’in Şahinbey İlçesi’nde yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifa diliyoruz.

 Bu alçak saldırının arkasındaki karanlık odakları, bu saldırıyı gerçekleştirenleri, planlayanları ve zihniyetlerini lanetliyoruz. Saldırının hedefinde Kurtuluş Savaşımızın simge şehri Gaziantep, özelinde bütün Türkiye vardır. Bu saldırı ile 79 milyon vatandaşımız hedef alınmıştır. Saldırıda hayatını kaybedenler bizim kardeşlerimiz, çocuklar hepimizin evladıdır.

Bilinmelidir ki, bir düğün evine saldıracak kadar sapıkça bir eylemle birlik ve bütünlüğümüzü sarsmayı planlayanlar hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.

gaziantep50

olenler

vehbisahin3

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN

 

Halkımız yüksek dayanışma ruhu ile kendisine yönelen bütün tuzakları bir kere daha ezip geçecektir.

Bu büyük acının gölgesinde halkımızın gösterdiği asil ve vakur duruş bunun en büyük delilidir.

Bu saldırının faili olan barbar yapı, ülkemizin simgelediği ve bölgemizdeki bütün milletlere umut veren Cumhuriyetimize, demokratik, laik, sosyal hukuk devletine düşmandır.

gazi90

gazi91

gazi92

Demokratik, laik, sosyal hukuk devleti ne kadar güçlü olursa bu yapılar ezilecek, ülkemize yönelen bütün tehditler de yok olacaktır.

Sorumluluk makamında olan herkes bu anlayış ile hareket etmeli, büyük bir dikkat ve özenle Türkiye’ye yakışan bir şekilde davranmalıdır.

 Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi tarihi sorumluluğunun bilinciyle çalışmalarına devam edecek, Türkiye’nin bir daha böyle kara günler yaşamaması için atılacak her adıma da koşulsuz destek olacaktır.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar