Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11853 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vehbi ŞAHİN “Boğazımızın düğümlendiği, sözün bittiği yerdeyiz”

28 Aralık 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vehbi ŞAHİN “Boğazımızın düğümlendiği, sözün bittiği yerdeyiz”
Vehbi ŞAHİN “Boğazımızın düğümlendiği, sözün bittiği yerdeyiz”

Vehbi ŞAHİN “Boğazımızın düğümlendiği, sözün bittiği yerdeyiz”

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN” Ülkemiz zor bir süreçten geçmektedir, son günlerde eli kanlı terör örgütünün aGüvenlik Güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırıları yurt sathına yayılmış, bu durum milletimiz nezdinde derin bir infialle dönüşmüştür.

İstanbul’da ki 44 emniyet mensubu ve sivil vatandaşımız ile Kayseri’deki 14 askerimizin şehit edildiği, 56 vatandaşımızın ise yaralandığı terör saldırısının acıları tazeliğini korurken hemen Suriye’deki terör unsurlarına yönelik gerçekleştirilen askeri operasyon çerçevesinde 16 askerimiz daha şehit edilmiştir.

Ülkemizi ve güvenlik politikalarımızı yönetenlerin sadece  terör örgütüne değil, bunlarla öyle ya da böyle bağı, bağlantısı bulunan her kesime, hak ettikleri muamele ile mukabele etmesi gerektiğini düşünüyor, bu şiddet ve teröre karşı; idari, askeri, inzibati ve hukuki tüm mekanizmaların hızlı bir şekilde işletilmesini, ellerindeki tüm imkanları terör ve bunların siyasi uzantılarına karşı ivedilikle hayata geçirmelerini bekliyoruz.

Terörle ve ülkemizin, milletimizin birliğine, devletimizin varlığına kasteden teröristlerle mücadeleyi  sonuna kadar desteklediğimizi ifade ediyor,  bu hususlardaki özverili ve kararlı çalışmalarından dolayı  Askerlerimiz ve Polislerimiz  başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize ve devlet yetkililerimize teşekkür ediyoruz.

Bu vesileyle son günlerde yaşanan bu şiddet ve terör eylemleri neticesinde şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize acil şifalar diliyoruz.

Bu yaşananların etkisi ile yurt içinde yaşanması muhtemel kontrolsüz tepkilerin kasıtlı çevrelerce giderek iç kargaşa provalarına dönüştürülmek istendiği ortadadır. Bu şiddet eylemlerinin, terör örgütünün yapmak istediklerine katkı sağlamaktan başka bir faydasının olmayacağını görüyor, bu oyuna gelinmemesi hususunda tüm vatansever ve milletperver vatandaşlarımızı uyarıyoruz.

siyattagenelbaskanı3

 Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN

“Umut” duyguları yavaş yavaş tüketiliyor

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN   Yeni Yıl mesajı yayınladı;

“Türkiye halkı ve yer aldığımız coğrafyada yaşayan insanlar acılarla, sıkıntılarla yüklü bir yılı daha geride bıraktı. Her günü ölüm haberleriyle, her günü gözyaşıyla ve her günü açlık-sefalet içinde geçen milyonların “umut” duyguları yavaş yavaş tüketiliyor. Boğazımızın düğümlendiği, sözün bittiği yerdeyiz. Oysa bu değil yaşam.Kaybolan yıllar elbette geri getirilemez ama gelecek yılları kurtarabiliriz!Kendimiz için.. çocuklarımız için.. torunlarımız için.İnsanlık için ! 2017’nin tüm dünya’ya sevgi, barış, kardeşlik, huzur getirmesi dileğiyle milletimizin ve dünya halklarının Yeni Yıl’ını en içten duygularımla kutluyorum.”

TEKPBURSA

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar