- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vehbi Şahin 1 Mayıs İşçi Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

01 Mayıs 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vehbi Şahin 1 Mayıs İşçi Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı
Vehbi Şahin   1 Mayıs İşçi Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi Şahin  1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Genel Başkanı Vehbi Şahin yayınladığı mesajda; “1 Mayıs, Dünya üzerindeki birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de kutlanmaktadır. Dünyada işçilerin çalışma şartlarının düzeltilmesi için verdikleri mücadelenin başlangıcı olan ve tüm çalışanların ve dünyanın evrensel ortak değeri konumundaki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, çalışma hayatıyla ilgili sorunların karşılıklı diyalog ve uzlaşma içerisinde çözüme kavuşacağı sembol günlerin en önemlisidir”.

“Bizler, alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız.1 Mayıs İşçi Bayramı, Emek ve Dayanışma Günü, insanlarımızı tedirgin eden anlayıştan uzak, bahara girerken tüm insanların ailesiyle, arkadaşlarıyla hep birlikte bayram havasında kutlayacağı bir gün olarak anılmalıdır.

Çalışan vatandaşlarımızın birlik, beraberlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, huzur içinde, coşkuyla, bir bayram havasında kutlamasının aynı zamanda toplumsal barışa da katkı sağlayacağı unutulmamalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle işçilerimizin ve tüm çalışanların 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, barış, sevgi ve kardeşlik duygularının artmasına vesile olacak, huzur dolu nice 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü temenni ediyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar