Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11085 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vatan Partisi Sakarya İl Başkanlığı”Ordumuz bizim güvencimizdir”

02 Ağustos 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vatan Partisi Sakarya İl Başkanlığı”Ordumuz bizim güvencimizdir”
Vatan Partisi Sakarya İl Başkanlığı”Ordumuz bizim güvencimizdir”

Vatan Partisi Sakarya İl Başkanlığınca Adapazarı Çark caddesinde “Bölücü Teröre karşı topyekûn mücadele konulu imza kampanyası ve Basın açıklaması düzenlendi. Kampanyaya halkın ilgisi yoğun oldu. Kampanyanın ilk gününde, yüzlerce imza toplandı.

İmza kampanyasına katılanlar: “Askeri birliklerin ve kışlaların önüne çekilen iş makineleri ve Belediyelere ait araçlar, Onurumuza dokunuyor. Askerimizi bize düşman göstermeye çalışıyorlar. Bu araçlar derhal kaldırılmalı.”

“Ordumuz bizim güvencimizdir. Ordumuzun bütünlüğünün bozulmasına yönelik çalışmalar bizleri rahatsız ediyor. Askeri okulların kapatılması, gelecekte onarılması mümkün olmayan sıkıntılara yol açabilir. Kaygılıyız.” Diye duygularını ifade ediyorlar.

VATAN PARTİSİ SAKARYA İL BAŞKANLIĞINDAN

  BASINA VE KAMUOYUNA

15 Temmuz gecesi Türkiye’nin Bağımsızlığı egemenliğini ve toprak bütünlüğünü hedef alan Amerikancı- Fetullahçı darbe TSK ve halkımızın biriliği ile ezilmiştir.

şimdi yapılması gereken ; 1 Milletin birliği , 2 Millet ile devletiin birliği 3  Millet ile ordunun birliği, 4 Komşularla birlik

HÜKÜMETİ UYARIYORUZ : Askeri kışlaların önündeki çöp kamyonlarını derhal çekiniz!

15 Temmuz’daki FETÖ’cü darbe girişiminin ardından iktidar, AKP’li belediyeler aracılığıyla Türkiye’nin hemen her tarafında askeri kışlaların önünü çöp kamyonları vb araçlarla kapattı. Bu uygulama hala devam ettirilmektedir.

verilmek istenen mesaj : Türk ordusunun darbeci olduğu ve darbe tehlikesinin de devam etiğidir.

geleneksel olarak ordu ve cumhuriyet düşmanı olan bir zihniyetin , 15 Temmuz’u bahane ederek Türk Ordusunun saygınlığı ile oynamak istediği anlaşılmaktadır.

bu durum kabul edilemez.

Darbecileri ezenlerin en başında Türk Ordusu vardır.

15 Temmuz darbe girişimini Türk Ordusu yapmadı. Tam tersine Türk Ordusu ezici çoğunluğu ile girişimin karşısında olduğu için darbeciler ezildi.

hatırlayalım : En başta Genel Kurmay Başkanı kendisine yapıulan her türlü baskıya rağmen darbecilerin bildirisini imzalamadı.

Ankara Özel Kuvvetler Komutanlığında kahraman astsubayımız hayatını feda ederek darbecilerin elebaşısını alnından vurmasaydı herşey başka türlü olabilirdi.

darbecilere ait helikopteri düşüren ve Akıncı hava  üssünün pistini bombalayarak darbecilerin uçaklarının kalkmasını engelleyen uçaklar hangi ordunundu ?

girişiminin hemen ardından peşpeşe açıklamalar yaparak darbecilerin karşısında olduklarının söyleyen ordu komutanları olmasaydı. sokağa çıkan tanklar durdurulabilir miydi?

gerçek şudur: darbecilerin tankı ve uçağı, Türk milletiyle birleşen Türk ordusunun tankları ve uçakları tarafından durdurulmuştur.

Türk ordusu Vatan Savaşında her gün şehitler vermeye devam ediyor

türk ordusu, tam bir yıldır 600 kadar mensubunu şehit vererek vatanını savunmaktadır. Daha dün Hakkari’den sekiz şehidimiz geldi.

ABD’nin ”Kara Gücüm” dediği terör örgütüne karşı en önde mensuplarının hayatını ortaya koyarak mücadele eden bir kurumun kapılarına çöp kamyonları yığmak ne demektir?

bu davranışta bulunanlar kime hizmet etmektedirler?

Türk ordusunu darbe suçlusu ilan etmek en başta Fetullahçı Terör Örgütü’ne hizmet etmek anlamına gelir. ikinci olarak PKK terör örgütüne …

Suçlu ruh haline sokulan ve onuru ile oynanan bir ordu savaşabilir mi?

Türk Ordusu’nun itibarıyla  oynamaya kalkan düşmana hizmet eder!

Türk ordusu Türk Milletinin en değerli varlığıdır. Türk Ordusu dağıtılmadan Türkiye’nin bütünlüğünü ilgilendiren hiçbir emperyalist plan uygulanamaz.

ABD emperyalizmi bu gerçeği bildiği için geçtiğimiz. yıllarda Ergenekon ve Balyoz tetiplerini uyguladı. Yüzlerce subayı tutukladı, binlerce Atatürkçü subay tasfiye edildi.

Ama tertipçiler amaçlarına ulaşamadılar. Kumpas davaları çöktü. Türk ordusu birliğini ve disiplilini muhafaza ederek saldırıyı püskürttü.

Vatan Savaşı’nı bir yıldır.  başarıyla sürdüren işte bu Ordu’dur. 15 Temmuz’daki FETÖ’cü darbe deişte bu Ordu tarafından ezildi.

Türkiye’mize yönelik emperyalist ve bölücü tehdit devam ediyor. Türk Milleti bu tehdite Ordusyla karşı koyacaktır. Bu gerçeği görmeyenler gelişmlerin önünde duramaz ve en başta millet tarafından tasfiye edilir.

Onun  için Türk Ordusu’nun saygınlığını korumak en başta Hükümetin görevidir. Kışlaların kapılarına yığılan çöp kamyonları,-kim tarafından konulursa konulsun-Hükümetin sorumluluğundadır.

Vatan Partisi olarak başta Hükümet olmak üzere bütün ilgilileri uyarıyoruz: Suç işliyorsunuz ! Kışlaların kapılarına yığdığınız kamyonları, beton blokları ve diğer araçları derhal kaldırınız.

 

KEMAL AĞRALI

VATAN PARTİSİ SAKARYA İL BAŞKANI

as21as22as23as25as27as28as29as30as31as32as33

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar