- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali İrfan Balkanlıoğlu‘Sevginin kaynağı anneler’

12 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vali İrfan Balkanlıoğlu‘Sevginin kaynağı anneler’
Vali İrfan Balkanlıoğlu‘Sevginin kaynağı anneler’

‘Sevginin kaynağı anneler’

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Balkanlıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:,

‘Sevginin kaynağı tüm annelerimizin “Anneler Günü”nü kutluyorum.

Varlıkların en şereflisi insan; ahlak, iyilik, saygı ve sevgi hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece dünyaya getiren bir varlık değil, aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyup kollayıcısı hem de ilk öğretmenidir. Tüm zorluklara göğsünü siper ederek, türlü fedakârlıklarla dünyanın en zor görevini yerine getiren annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır.

Güçlü bireylerin, büyük milletlerin ve sağlıklı ilişkilere sahip toplumların arkasında annelik vardır. Annelerimizi sadece bugün değil daima hatırlamalıyız. Çünkü mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam katan annelerimiz, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, kol kanat geren, şefkatin, merhametin ve fedakârlığın timsalidirler.

Bu anlamlı günde, evlatlarını vatan uğruna Şehit veren annelerimizin acılarını yürekten paylaşıyoruz. Aziz Milletimiz ve devletimiz daima olduğu gibi bundan sonra da Şehit Annelerimizi bağrına basacak ve onların yanında olacaktır. Bu vesile ile Şehit Annelerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; hayatlarını ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyor, evlatları, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum’

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar