Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11085 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Hüseyin Avni Coş’un Ramazan Bayramı Mesajı

07 Temmuz 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vali Hüseyin Avni Coş’un Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Hüseyin Avni Coş’un Ramazan Bayramı Mesajı

 Vali Hüseyin Avni Coş’un Ramazan Bayramı Mesajı

Saygıdeğer Sakaryalılar;

Aziz Milletimizin ve İslam Aleminin sosyal hayatında birlik, beraberlik, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma duygularının zirveye çıktığı, aynı zamanda manevi değerlerin, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Mübarek Ramazan Bayramını daha hep birlikte idrak ettik.

Bilindiği gibi Bayramlarımız; sevgi, saygı, yardımlaşma, hoşgörü ortamının güçlendiği, insanlarımız arasındaki birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların önlendiği, Milli ve Manevi duygularımızın daha da üst seviyelere çıktığı müstesna günlerdir. Millet olarak Ramazan’da, Bayramlarda doyasıya yaşadığımız bu mutluluk ve huzuru yılın tüm günlerine yaymalıyız. Bu güzel tablonun sadece böyle bayram günlerinde değil, yılın her gününde yaşanması için halisane duygularla çaba harcamalı, kardeşlik, sevgi, saygı, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma iklimini güçlendirmeliyiz.

Bu Mübarek günlerde Şehitlerimizi, Gazilerimizi, şükranla anıyoruz. Unutmayalım ki, böyle büyük güçlü bir ülkede hür yaşayabiliyorsak bunu onlara borçluyuz. Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimiz hepimize emanettir. Onlar en değerli varlıklarını bu vatan için feda etmişlerdir. Milletimizin gözbebeği olan şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi baş tacı ederek, layık oldukları saygı ve sevgiyi her zaman göstermeliyiz. Bu bayramda da onların yanında olmalıyız.

COS HUSEYIN AVNI

Saygıdeğer Sakaryalıların, bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için, bayram süresince görevi başında olan güvenlik, sağlık, zabıta ve itfaiye personeli başta olmak üzere tüm görevli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bayram sevincinin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için bütün vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymaları, daha dikkatli ve sorumlu davranmalarını temenni ve tavsiye ediyoruz.

Ramazan Bayramı, bütün Milletimizin yüreğine daha çok ferahlık ve daha çok huzur verecek, milli birlik ve beraberliğimizi, manevi dayanışmamızı ve kardeşlik duygularımızı güçlendirecektir. Bu hissiyatla; bütün Sakaryalı Hemşerilerimin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla tebrik ediyor, Aziz Milletimize, İslam Âlemine ve Tüm İnsanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

GEYVE KAYMAKAM İLYAS MEMİŞ’ İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.


Geyve Kaymakamı İlyas MEMİŞ”  
Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Kaymakam İlyas Memiş

Geyve Kaymakamı İlyas MEMİŞ

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayramın bu güzel atmosferini yaşadığımız bu günlerde maalesef ülkemizde terör olayları nedeniyle, bir çok İslam ülkesinde iç karışıklıklar, sebebiyle bir takım sıkıntılar yaşanmakta. Temennimiz bayramın bu rahmet ikliminde bu sorunların bir an önce son bulmasıdır.

Bu duygularla, başta Geyveli hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.”

Hendek Kaymakamı İdris AKBIYIK Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı


Hendek Kaymakamı İdris AKBIYIK” Bayramlarımız Milletimizin bütün fertlerinde var olan sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü gibi yüce değerlerin güçlenmesine vesile teşekkül eden müstesna günlerimizdir.

Kaymakam Foto

Hendek Kaymakamı İdris AKBIYIK

 Saygıdeğer Hendekli Hemşerilerimizin Ramazan Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için ilgili kuruluşlarca gerekli tedbirler alınmıştır. Ramazan Bayramı münasebetiyle kardeşlik ve dayanışma duygularımızın artmasını, küskünlüklerin ve dargınlıkların ortadan kalkmasını temenni ediyorum.

Tüm Hendekli hemşerilerimizin, Kamu Kurumlarında görev yapan mesai arkadaşlarımızın sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmesi dileğiyle Ramazan Bayramını Kutlar, sevgi saygılarımı sunarım.”

SAPANCA KAYMAKAMI SÜLEYMAN YILDIRIM’IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

 Sapanca Kaymakamı Süleyman YILDIRIM” Derin bir manevi iklimi teneffüs ettiğimiz, bereketin, bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığı bu mübarek ayda bizlere düşen görev, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en iyi şekilde yaşayıp, yaşatmaktır.

kaymakam yeni

Sapanca Kaymakamı Süleyman YILDIRIM

Biz de günlük hayatın telaşesinden bir gün dahi olsa kurtularak,  manevi yönden büyük değeri olan bu özel günlerde yoksulları, yetimleri, düşkün ve yaşlıları, sevgi evlerinde kalan yavrularımızı, huzurevinde yaşamını sürdüren büyüklerimizi, şehit ailelerini, gazilerimizi, hasta ve bayramı kutlayamayacak durumda olan fakirlerimizi ziyaret ederek, gönüllerini almalı ve bayram sevincini onlarla paylaşmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının,  İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni eder, halkımızın hizmetinde bulunan her kademede görevli bütün mesai arkadaşlarımın ve Saygıdeğer Sapanca Halkının Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. “

  KOCAALİ KAYMAKAMI AHMET ODABAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kocaali Kaymakamı Ahmet ODABAŞ ” Değerli Kocaalililer, Mübarek Bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramını hep birlikte, huzur ve güven içinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

ahmetodabas

Kocaali Kaymakamı Ahmet ODABAŞ

Toplum olarak büyük önem verdiğimiz, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız dini ve milli bayramlarımız; millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın simgesi olan önemli günlerdir.                                                              
Bu müstesna günleri fırsat bilerek, bizleri topluma hazırlayan yaşlılarımızı, yoksun ve düşkün olan insanlarımızı ziyaret ederek, bu sevinci ve mutluluğu onlarla da paylaşmalıyız. O güzel insanlara yalnız olmadıklarını, asla yalnız olmayacaklarını hissettirebildiğimiz ölçüde bayramlara yüklediğimiz anlam daha da önem kazanacaktır. 
 
Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inanıyorum ki her günümüz bayram günü gibi olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kocaalili hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Karasu Kaymakamı Şafak GÜRÇAM  Ramazan Bayramı  Kutlama Mesajı

Karasu Kaymakamı Şafak GÜRÇAM “Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Safak_gurcam_makam

Karasu Kaymakamı Şafak GÜRÇAM

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler önemli bir yer tutar. Bu manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır. Özelikle bu günlerde birbirimize ve Ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, kahraman gazilerimize, yetimlerimize her zaman sahip çıkan aziz milletimizin annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağı inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını hiçbir zaman unutamayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum

Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur. Bu duygular içinde bütün Karasulu hemşerilerimin, tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum ”dedi.

SERDİVAN  KAYMAKAMI BEKİR DINKIRCI’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Sakarya Vali Yardımcısı    Serdivan Kaymakam Bekir DINKIRCI”Saygıdeğer Serdivan’lılar, Milletçe, Mübarek Ramazan Bayramını bir kere daha kutlamanın sevincini yaşıyoruz.

BekirD

 

Sakarya Vali Yardımcısı    Serdivan Kaymakam Bekir DINKIRCI

Huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat yaratan bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Bayramların insanlara iyi davranmayı, küçüklerimizi sevindirmeyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönünü unutmamalıyız 

Bayramlar, bireyleri aynı düşünce ve değerlerde buluşturmakta, gönülleri yakınlaştırarak kişisel çekişmelerin, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yeşermesine imkan sağlamaktadır.

Saygıdeğer Vatandaşlarım,

Bu güzel ve coşkulu bayram günlerini aile, akraba ve dostlarınızla yaşayıp, bayram sevincini onlarla paylaşırken; fakir, muhtaç ve yalnız vatandaşlarımızı unutmayalım. Bayramın sevinç ve mutluluğunu onlarla da paylaşalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, bayramların ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diliyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice mutlu bayramlara ulaşmak ümidiyle Serdivan’lı vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

HENDEK

Hendek Öğretmenevi salonunda gerçekleşen Bayramlaşma Programına Kaymakamımız İdris AKBIYIK, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Umut AŞIK, Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail BAŞ, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU, Yönetimi,  MHP İlçe Başkanı Turgut BABAOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri, Hendek İlçe Müftüsü Abddurrahman ŞAHİN, İlçe Spor Müdürü Feyzullah KÖSTERELİ, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman KALK, STK Temsilcileri, İlçemiz Daire Amirleri, Kurum Personelleri ile  Mahalle Muhtarları katıldı.
Konuşmaların ardından bayramlaşma programı Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, Devlet Hastahanesi, Melek Nişancı Huzurevi ve Cezaevi ziyaretleri, İlçemizde ikamet eden Şehit Yakınları ve Gazilerin ziyaretlerinin yapılması ile son buldu.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar