Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Üstün,İsen, Yavuz , Uncuoğlu Sağlık Bakanı Akdağ’a başarılar dilediler

23 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Üstün,İsen, Yavuz , Uncuoğlu Sağlık Bakanı Akdağ’a başarılar dilediler
Üstün,İsen, Yavuz , Uncuoğlu Sağlık Bakanı Akdağ’a başarılar dilediler

Yeni Projeler İçin Çalışıyoruz

AK Parti Sakarya Milletvekillerinden oluşan bir heyet Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ı makamında ziyaret etti. Milletvekilleri ile Sakarya’daki yatımları yakından takip edeceklerini belirten Bakan Akdağ, “Sakarya’daki vatandaşlarımıza sağlık sektöründe daha modern ve kaliteli hizmet sunabilmek için milletvekillerimizle yeni projeler için çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ı makamında ziyaret etti. Sağlık Bakanı Akdağ’a yeni görevinde başarılar dileyen heyet, Bakan Akdağ ile birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’nın sağlık konusundaki gelişmeleri yakından takip edecekleri belirtti. Akdağ ise, Sakarya milletvekilleri ile her zaman diyalog halinde olduklarını ve işbirliğinin ikinci bakanlık döneminde de devam edeceğini ifade etti.

millet

Başarılar dilediler

Gerçekleştirilen ziyarette Sakarya Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Recep Akdağ’a Sakarya’daki sağlık konusundaki görüşlerini aktararak, yeni görevinde başarılar dilediler. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise, Sakarya’daki sağlık sektöründeki yatırımların yakından takip edecekleri ve Sakarya’nın sağlık sektörünü daha modern ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Daha modern ve kaliteli hizmet

Sakarya’daki yatırımları yakından takip edecekleri belirten Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Sakarya sağlık konusundaki ihtiyaçlarını milletvekillerimizle birlikte yakından takip edeceğiz. Sakarya’ya inşa edilen Ağız ve Diş Hastanesi’nde çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Ayrıca Sakarya’ya son derece modern ve en ileri teknolojiye sahip olacak, 200 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşa ediyoruz. İlçemizdeki sağlık sektöründeki yatırımlarımız da devam ediyor. Sakarya’daki vatandaşlarımıza sağlık sektöründe daha modern ve kaliteli hizmet sunabilmek için milletvekillerimizle yeni projeler için çalışıyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar