Dolar : Alış : 8.6593 / Satış : 8.6749
Euro : Alış : 10.3356 / Satış : 10.3542
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya30°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 41 Kategoride 12845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kutlu Yol Partisi kuruldu!

Uğur Kobaş, Fransa’da Karantina’ ya alındı….

31 Mayıs 2021 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Uğur Kobaş, Fransa’da Karantina’ ya alındı….
Uğur Kobaş, Fransa’da Karantina’ ya alındı….

Uğur Kobaş, Fransa’da Karantina’ ya alındı….

Olimpiyatların son kota maçı 11.12.13 Haziran tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te yapılacak.

Avrupa, Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurulu üyesi, Olimpiyat hakemi Uğur Kobaş, Fransa’nın, Türkiye’den gelen, Türk vatandaşlarına getirdiği 10 gün karantina da kalma zorunluluğu nedeni ile turnuva öncesi zorunlu olan Karantina günlerine başlamak üzere Pazar günü Fransa’ya gitti.

Milli takım kafilesi ile Paris’te bir otelde karantinada kalacak olan Kobaş’ın, karantinası 9 Haziran tarihinde bitecek.

11.12.13 Haziran tarihlerinde Olimpiyat son Kota turnuvasına katılacak olan Uğur Kobaş, 14 Haziran tarihinde Olimpiyata seçilen hakemler ile yapacağı, Olimpiyat prova çalışmaları bitiminde, 15 Haziran tarihinde yurda dönecek.

Olimpiyat hakemi Uğur Kobaş  yolculuk nedeni ile yaptığı açıklamada “stanbul, Portekiz, Hırvatistan’da yapılan yarışmalardan sonra, Fransa’da ki turnuva, Olimpiyat yolunda benim son hazırlık turnuvası olacak. İnşaAllah üç milli sporcumuz da, Olimpiyata kota alır ve tüm sıkletlerde Olimpiyata gideriz.Turnuva öncesi Karantina bizi çok yıpratacak. Günde sadece iki saat hava alma hakkımız olacak. Bu zorlu süreçten başarı ile dönmek ve Olimpiyata sorunsuz gitmek tek temennimiz. dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar