Uğur Akkuş şehrin önde gelenleriyle görüştü. 

21.11.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Uğur Akkuş şehrin önde gelenleriyle görüştü. 

Uğur Akkuş şehrin önde gelenleriyle görüştü.

Uğur Akkuş delegelerle bir araya geldi.

Sakaryaspor Başkan adayı olan A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş önceki gün geldiği Sakarya’da basın toplantısı düzenledikten sonra şehirde ziyaretlerde bulundu. Şehri daha yakından tanımak isteyen Sakaryaspor Başkan adayı Uğur Akkuş gün boyunca şehrin önde gelen isimleriyle görüştü.

Başkan adayı Uğur Akkuş, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  Hasan Alişan, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Türk- İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya TFF Bölge Sorumlusu Ferruh Sezgin, Sakaryaspor Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba,

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Batur gibi isimlerle görüşerek hem başkanlık hem de birçok konu hakkında istişarler edip tavsiyeler aldı.

Uğur Akkuş şehirle alakalı herkes ile görüşmek istediğini sadece başkanlık değiş şehri yakından tanımak isteiğini belirtti. Önümüzdeki günlerde daha çok şehirde görüşme yapacak olan Akkuş programını sosyal medya paylaşacak. Başkan adayı daha sonra Sakaryaspor delegeleri ile buluşup herkesle sohbet edip beraber yemek yedi. Delegelere kısa bir konuşma yapan Akkuş, Sakaryaspor için hedeflerinin büyük olduğunu, gençliğini verececiğini ve çok çalışacağını belirterek gelen herkese teşekkür etti.

İlgili Terimler :

YORUMLAR