- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türkiye’nin Ev Dekorasyon Markası Biev Uluslararası Mobilya Fuarında

23 Ocak 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Türkiye’nin Ev Dekorasyon Markası Biev Uluslararası Mobilya Fuarında
Türkiye’nin Ev Dekorasyon Markası Biev Uluslararası Mobilya Fuarında

Biev, 23-28 Ocak tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşen IMOB’18 Fuarı kapsamında 9. Salon D5 standında yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlıyor.

Yeni sezon ürünleri, trend yaratan koleksiyonları ve ev dekorasyonuna dair özgün çözümleri ile Türkiye’nin dekorasyon markası Biev, zincir mağazaları, franchise mağazaları, online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında tüketicileri ile buluşuyor.

Farklı dekorasyon stillerine uygun binlerce evi donatan Biev,  ağırlıklı ürün kategorisi mobilyanın dışında aksesuar, aydınlatma ve ev tekstil grubu ürünlerini sergilediği standının mimari ve dekorasyon zenginliğiyle de ziyaretçilerine farklı bir fuar deneyimi sunuyor.

Modaya uygun, dinamik bir yapıda sürekli değişen, ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap verebilen, estetik ve ergonomik niteliğe sahip ürün tercihleri ile Biev, rekabet avantajı ve istikrarlı sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda ev yaşam kültürünün zenginleşmesi adına çalışmalarına devam ediyor.

www.biev.com.tr

www.instagram.com/biev.com.tr

www.facebook.com/biev.com.tr

www.twitter.com/bievcomtr

www.youtube.com/BievTr

Not: Görsellerin yüksek çözünürlüklü haline ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.

BİEV Hakkında:

1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev – yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu. Biev, kendisine ait mağazaları,  franchise mağazaları ve online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor. Hayattaki duruşunu, motivasyon kaynaklarını evi ile paylaşanlara yönelik mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan ev tekstil grubuna geniş bir yelpazede dekorasyona dair pek çok farklı tarz ile müşterilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak fikirler sunan Biev, bugün milyonlarca evde dekorasyon zenginliği yaratıyor. ‘’Hayalinizdeki gibi Biev’’ mottosu ile kendi stilini yaşam alanlarına yansıtanların vazgeçilmezi olan Biev, özgün bakış açısı, trendlere göre şekillendirdiği ürün çeşidi ve dekorasyona yönelik yaratıcı fikirlerinin yanı sıra güçlü marka kimliği ile dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Detaylı Bilgi İçin:

BİEV Kurumsal İletişim 0212 347 48 18                   Esen Karatekin Sarı             ekaratekin@biev.com.tr

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar