Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türkiye Gençliği Türk Ordusunun Yanında!

14 Şubat 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Türkiye Gençliği Türk Ordusunun Yanında!
Türkiye Gençliği Türk Ordusunun Yanında!

TGB Sakarya Zeytin Dalı harekatı ile ilgili görüşmeler gerçekleştirmek amacıyla Türkiye’ye gelen ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson için protesto maksadıyla basın açıklaması gerçekleştirdi.TGB Sakarya İl Başkanı Emrecan Çelik’in basın açıklaması:

Değerli arkadaşlar!

  19 Ocak 2018 tarihinde başlayan Zeytin Dalı Harekatı ile yıllardır ülkemizi ve milletimizi terör saldırıyla hedef alan bölücü terör örgütü , Afrin ‘ de Türk Ordusu tarafından ezilmektedir. Zeytin Dalı harekatı ile ; sınırımızdaoluşturulmak istenen terör koridoru yerle bir edilmekte ve Mehmetçiğimiz Afrin de tarih yazmaktadır.

  Türk milletinin ve Türk gençliğinin kalbi cephede teröristlerle çarpışan Mehmetçikle birlikte atmaktadır. Cepheye göndermek üzere kazaklar ören , tencereler de kaynattığı yemekleri Türk askerine gönderen annelerimiz ,cepheye gönderilen mektuplar, Türk milletinin vatanseverlik kültürünü bir kez daha göstermektedir.

  Zeytin Dalı Harekatı tüm hızıyla devam ederken ABD emperyalizmiyle olan savaşımız da keskinleşmektedir. Mehmetçik terörü yok ederken , PKK ‘ya , PYD’ ye tırlar dolusu mühimmat yardımı yapan ABD , bölge de terör örgütlerini kurtarma görevini üstlenmeye çalışmaktadır. Önümüzde ki günlerde Türkiye ‘ye geleceği kesinleşen ABD  Dışişleri Bakanı Rex Tillerson Mehmetçiğin kazandığı zaferleri engelleyemeyecektir. Onların Pyd ye verdiği her mühimmat Türk Askerine sıkılan kurşun demektir ve buradan ABD emperyalizmini de lanetliyoruz.

  Afrin’ de ve emperyalizme karşı savaştığımız her cephede zafer kaçınılmazdır. Türk gençliği şunu çok iyi görmektedir. Milletimizin bağımsızlığı ve gençliğin geleceği Mehmetçiğin  zaferlerinde yatmaktadır.

Türkiye Gençlik Birliği olarak sağ sol demeden bütün gençliği vatan savunmasında , Mehmetçiğin yanında birleşmeye çağırıyoruz ve şunu da hatırlatıyoruz .

 Türk Ordusu haklı bir savaşa girmişse, Türk milleti kayıtsız , şartsız Türk Ordusunun yanında yer almak zorundadır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar