Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11296 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türk Kadınlar Birliği’nden Rektör Elmas’a Ziyaret

10 Mart 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Türk Kadınlar Birliği’nden Rektör Elmas’a Ziyaret
Türk Kadınlar Birliği’nden Rektör Elmas’a Ziyaret

Türk Kadınlar Birliği’nden Rektör Elmas’a Ziyaret

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve beraberindeki heyet, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret etti.

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerin yüzde 43’ünün kız öğrenci olduğunu belirten Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Üniversitemizde öğrenim gören kız öğrencilerimizin eğitimle, üniversite ile ilgili isteklerini özellikle yerine getirmeye çalışıyoruz. Bir ayrım yapmadan tüm öğrencilerimizin iyi bireyler olmasını, iyi vatandaş olmasını aynı zamanda değerlerine bağlı olmalarını hedefliyoruz” dedi.

Turk Kadinlar Birligi Ziyaret

Turk Kadinlar Birligi Ziyaret

Siyasette, eğitimde, sivil toplum kuruluşlarında daha çok kadının görev alması ve bu sayının daha da arttırılmasını hedeflediklerini belirten Tevhide Yağan, “Bizim, kadınlar olarak, birlik olmayı, STK’lar halinde örgütlenmeyi öğrenmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Kadınlar Günü münasebeti ile katılımcılara çiçek takdim etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar