Dolar : Alış : 7.1357 / Satış : 7.1485
Euro : Alış : 8.6774 / Satış : 8.6930
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11262 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Turizm Fakültesi’nden Çiçekli Karşılama

20 Eylül 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Turizm Fakültesi’nden Çiçekli Karşılama
Turizm Fakültesi’nden Çiçekli Karşılama

Turizm Fakültesi’nden Çiçekli Karşılama

Sapanca’daki yeni binasına taşınan Sakarya Üniversitesi Turizm Fakültesi, 2016-2017 öğretim yılı güz döneminin ilk gününde öğrencilerini çiçeklerle karşıladı.

Karşılama töreninde hazır bulunan Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık, öğrencilerle tek tek sohbet ederek yeni bina ve eğitim-öğretim yılı ile ilgili bilgiler verdi. Turizm İşletmeciliği Bölümü’nü bu yıl kazanan öğrencilerin Fakülte binasını gezdikleri ve hocalarıyla tanıştıkları ilk günde, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ve Belediye yetkilileri de Turizm Fakültesi akademisyenleri de yalnız bırakmadı.

sapanca1 sapanca2

Öğrencilerin, Sapanca ve Turizm Fakültesi hakkındaki sorularını yanıtlayan yetkililer gelecek için de öğretim ve şehir imkânlarının gelişeceğine dair olumlu geribildirimlerde bulundu. Öğrencilerin ise başta fakülte binası olmak üzere öğretim ortamından memnuniyet duydukları gözlendi.

Başkan Yılmazer’den Sapanca’da açılan Turizm Fakültesi’ne gelen öğrencilere karşılama

SAÜ SAPANCA TURİZM FAKÜLTESİ EĞİTİME BAŞLADI

BAŞKAN YILMAZER’DEN ÖĞRENCİLERE GÜLLÜ KARŞILAMA

hd porno

2016-2017 Eğitim Dönemi’nde Sapanca’ da eğitime başlayan Sakarya Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri, eğitime başladıkları ilk günde Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer tarafından güllerle karşılandı. Fakülte girişinde her öğrenciyi tek tek karşılayan Başkan Yılmazer, özel ikramlarda bulundu ve öğrenciler için hazırlanan kokteyl masalarında fakültenin ilk öğrencileriyle fakülteyle ilgili konuları değerlendirme imkanı  buldu.

turizm turizm1

Ukrayna, Kazakistan ve İran gibi ülkelerden de öğrencilerin eğitime başlayacağı Saü Sapanca Turizm Fakültesi ilk gününde  kayıt yaptıran öğrenciler dışında üst sınıflardan da öğrencilerle tanışan Başkan Yılmazer, Sapanca’yı tanıtmak amacıyla öğrencilerin belediye tur otobüsüyle gezinti yapmalarını da sağladı.

Fakülte öğrencileri için Esentepe Kampüsü ile her gün karşılıklı 6 seferin ücretsiz olarak öğrencilere sunulduğunu belirten Başkan Yılmazer, Sapanca’da öğrenim görecek tüm fakülte öğrencileri için ayrıca Sapanca Belediyesi Turistik Tur Otobüsü tarafından yapılacak ilave seferlerle öğrencilerin ulaşım sorunlarına çözüm getirildiğini vurguladı.

Saü Sapanca Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık’la  birlikte öğrencilerin beklentileri konusunda sohbet eden Başkan Yılmazer, Turizm Fakültesi’nin Sapanca’da açılarak eğitime başlamasından dolayı Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’a, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık ile katkılarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederek, Saü Sapanca Turizm Fakültesi’nin hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar