Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Kanserderi ziyaret etti

11 Nisan 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Kanserderi ziyaret etti
Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Kanserderi ziyaret etti

Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları  gençler Kanserderi ziyaret etti Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları  Başkanı Ömer Kol ve beraberindeki Gençlik Kolları  Üyeleri  Murathan BERK,Kerim GÜNEŞ Kanserder ziyaret etti.

Kanserder Başkanı Nihal Akar kanser hastalıkları ve koruma yoları nedir dernek çalışmalar kanser hastaları hayat’daki zorluğu ilgili bilgiler verdi.

Birlikte ab-ı hayat olmaya çalışıyoruz

Kanserder Başkanı Nihal Akar ” Yıllar önce lösemili küçük bir yetim çocuğu tanımakla yola çıktık. Küçük bir damla idik, bugün ise gönüllülerimiz ile birlikte ab-ı hayat olmaya çalışıyor ve yarınlar içinse okyanus olma hedefindeyiz. İnşaallah bunu hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz gençlerimizin böyle anlamlı ve faydalı çalışmalara destek vermelerinden dolayı kendilerini kutluyorum” 

Biz  gençler  her  zaman  sizlerin yanında yer alacağız

Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları  Başkanı Genç iş adamı  Ömer Kol “kanserder projelerini destek verceklerini söyledi.KOL”Kanserder’in çalışmalarını ilgi ile takip ettik Ediyoruz. başkan Nihal Akar’ın bu konuda yıllardır azimle mücadele ediyor.Buna ailece de gönül verdiklerini de  görüyoruz.Biz  gençler  her  zaman  sizlerin yanında yer alacağız”

kanser1 kanser2 kanser3

KERİM

Kanserder başkanı NihalAkar Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları  gençler  Ömer Kol ve beraberin’ deki heyette ayrı ayrı teşekkür etti

Haber: Mehmet Yılmaz

gunesgeri1

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar