Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11095 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Toyota Türkiye Ailesine Olgunlar’dan Teşekkür Plaketleri

01 Aralık 2019 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Toyota Türkiye Ailesine Olgunlar’dan Teşekkür Plaketleri
Toyota Türkiye Ailesine Olgunlar’dan Teşekkür Plaketleri

Son 6 yıldır Eğitime ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek  amaçlı düzenlenen , bu yıl 31. Kez tertip edilen Olgunlar Futbol Turnuvasına katkıda bulunan sponsor firmalara teşekkür plaketleri verilmeye devam ediliyor.

Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Yeni Müdürü Cahit Orhan Ölmez ve Okul Aile Birliği yeni yönetiminden Başkan ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı  Cihan Alemdaroğlu,Başkan Yardımcısı Turgay Arman, Muhasip Üye Sedat Papatya ve Turnuvanın reklam ilan sorumlusu Cengiz Olgaç ile birlikte , Toyota Türkiye A.Ş. Kurumsal Planlama Müdürü Erhan Karsak ve Kurumsal Planlama Müdür Yardımcısı Şebnem Erkazancı’ya ayrıca Boshoku Türkiye Otomotiv A.Ş  İdari İsler İs Sağlığı ve Güvenliği Çevre Departmanı Müdürü Sedat Alkan’a, Kurumsal işler şefi Çiğdem Nemutlu Tekimay ve Kurumsal işler Uzmanı Celelettin Memişoğlu na  iş yerlerinde ziyaret edilerek kendilerine teşekkür plaketleri sundular. Toyota Türkiye A.Ş. Kurumsal Planlama Müdürü Erhan Karsak yaptığı açıklamada şunları söyledi.”Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Sakarya da ki bir çok benzer etkinliğe desteklerde bulunmaktayız.

Aslında burası bir fabrika ve pazarlama ile satış birimlerimiz farklı yani bu konular için bize ayrılmış bir bütçe yok ancak biz yine de şartları zorlayarak elimizden geldiği kadar hatta daha fazlasını yapıp Sakarya ya katkılarda bulunmaya çalışıyoruz. Bu etkinlikte olmaktan , eğitime katkı da bulunmaktan mutluyuz Sosyal Projelere destek olmak güzel bir olay , hele konu eğitime katkı olunca bizim için kaçınılmaz bir olgu, bu projeye katkıda bulunmaktan ayrıca onur duydum yapılan organizasyonun eğitime katkı amaçlı olması bizleri bu işe daha sıkı sarılmamızı gerektiriyor ” dedi.

Boshoku Türkiye Otomotiv A.Ş  İdari İşler İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Departmanı Müdürü Sedat Alkan da yaptığı açıklamada “Bu yıl Olgunlar Futbol Turnuvasına elimizden geldiği kadar katkıda bulanabildik. Bir öğrencimize dahi destek olabildiysek ne mutlu. bu bir sosyal sorumluluk projesi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi . Ziyaretler Sedat Papatya’nın sahibi olduğu 1966 model klasik Chavrolet araçla gidilince herkesin dikkatini çekti. Turnuvayı tekrar seyretmek isteyenler Birçok Firmanın Reklam vererek katkıda bulunduğu organizasyon bilindiği gibi son 3 yıldır. www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com internet televizyonundan canlı olarak yayınlanmıştı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar