- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TKB Şube Başkanı Tevhide Yağan “Bu Ülke Nereye Gidiyor”

02 Şubat 2018 - 4 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»TKB Şube Başkanı Tevhide Yağan “Bu Ülke Nereye Gidiyor”
TKB  Şube Başkanı Tevhide Yağan “Bu Ülke Nereye Gidiyor”

Tevhide Yağan “Bu Ülke Nereye Gidiyor”

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan “Biz Kadınlar Mutlaka Tepki göstermeliyiz.Kadınlarımız  ve  Çocuklarımız  Öldürülüyor.Biz çocukları  kötü niyetli insanların emelleri için  doğurmadık.Bu  Ülke nereye  gidiyor.Bu  çirkinlikleri durduracaklar. Engellilere  yapılan Tecavüzü  görmezden gelemeyiz. “

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan’ın  Basın  açıklaması  yaptı  Kocaali’de yaşanan tecavüzlere tepki gösteren Türk Kadınlar Birliği (TKB) Başkanı Tevhide Yağan, “Bu ülke nereye gidiyor? Bu çirkinliği durduracak kadınlar istiyorum” dedi.Kocaali’de yaşanan tecavüzlere tepki gösteren Türk Kadınlar Birliği (TKB) Başkanı Tevhide Yağan, “Bu ülke nereye gidiyor? Bu çirkinliği durduracak kadınlar istiyorum” dedi.

‘TEPKİ VERİN’
Kocaali’de yaşayan 60 yaşındaki İ.D.’nın 27 yaşındaki engelli kızı G.D. tecavüze uğramış, DNA testi için doğumun yapılması beklenirken 18 yaşındaki engelli kızı N.D.’nin de tacize uğradığını öğrenen acılı baba yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak hayatını kaybetmişti. “Bu ülke nereye gidiyor? Bu çirkinliği durduracak kadınlar istiyorum” diyen Başkan Tevhide Yağan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün sadece ablayı korumaya aldığını belirterek, “İkinci çocuğu da korumaya alması gerekirdi ama ne yazık ki bu basına yansımasaydı biz duymayacaktık”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar