- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TeknoSA CES’te Teknoloji Devleri İle Buluştu

07 Ocak 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»TeknoSA CES’te Teknoloji Devleri İle Buluştu
TeknoSA CES’te Teknoloji Devleri İle Buluştu

Las Vegas’ta devam eden Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılan TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan 2017 yılında teknolojinin gündeminin yine çok yoğun olacağını söyledi. Hayatın farklı alanlarına dokunan yepyeni ürünleri yeni yılda tüm satış kanallarından Türkiye ile buluşturacaklarını belirten Gürcan, “2017’de de teknolojide tek adres TeknoSA olacak” dedi. 

Las Vegas Nevada’da bu yıl 50.si düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES’te dünya markalarının temsilcileri ile bir araya gelen TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, 2017’de teknoloji gündeminin çok yoğun olacağını söyledi.

Pek çok markanın 2017’de yepyeni ürünler piyasaya süreceğini belirten Gürcan, “Hayatın farklı alanlarında yeni ürünler görmeye devam edeceğiz. Biz de TeknoSA olarak, hem teknoloji ürünlerindeki gelişmelerin yaratacağı hareketlilik hem de yenilikçi hizmetlerimiz ve uygulamalarımız ile değer yaratmaya devam edeceğiz. Pek çok markanın yepyeni ürünlerini yeni yılda tüm satış kanallarından Türkiye ile buluşturacağız. 2017’de teknolojide tek adres yine TeknoSA olacak” dedi.

TEKNOSA Hakkında

TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2000 yılında, teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. TeknoSA, konusunda uzman çalışanlarıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan TeknoSA, bugün mağazaları, teknosa.com ve mobil platformlarıyla çoklu kanalda kesintisiz hizmet vermektedir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA mağazalarını ve teknosa.com’u yılda 200 milyonu aşkın müşteri ziyaret etmektedir. TeknoSA hakkında ayrıntılı bilgiye www.teknosa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar