Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11116 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEK Parti Lideri   Vehbi Şahin’in 23 Nisan Kutlama Mesajı

22 Nisan 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»TEK Parti Lideri   Vehbi Şahin’in 23 Nisan Kutlama Mesajı
TEK Parti Lideri   Vehbi Şahin’in 23 Nisan Kutlama Mesajı

Türkiye  Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı  Vehbi Şahin, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyorum” dedi.

Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Türkiye  Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı  Vehbi Şahin  şunları söyledi; “23 Nisan 1920’de gerçekleştirilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı, kuşkusuz tarihimizin dönüm noktalarından birini ve varlığına kastedilen yüce Türk milletinin şanlı uyanışı ile direnişini simgelemektedir.

Büyük Millet Meclisi, “Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir” ilkesinin oluşturduğu demokratik rejimimizin temel kurumu, milli egemenliğimizin somutlaştığı ve milli iradenin temsil edildiği yüce bir organ; ayrıca ülkemizin küresel bir güç durumuna gelerek yeni dünya düzeninde hakettiği saygın yeri almasına büyük katkılar sağlayan temel dinamiğimizdir.

vehbisahin_sakaryada1s8

ataturk-2

Ataturk-1930-a

F588720396_tbmm

 

Bunlarla birlikte 23 Nisan, dünya çocuklarına armağan edilen tek çocuk bayramı olması hasabiyle de önemli ve anlamlı bir tarihi temsil eder.

Milletimizin en değerli varlığı ve geleceği olan çocukların, insanlığın da aydınlık ve refah dolu yarınlarının güvenceleri olduklarına yürekten inancımı ifade eder, bu itibarla bir kez daha 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.”

23-nisan-kutlama-mesajlari

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar