Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11296 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tarihe Sahip Çıkan Göynük’e Anlamlı Ödül

15 Aralık 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Tarihe Sahip Çıkan Göynük’e Anlamlı Ödül
Tarihe Sahip Çıkan Göynük’e Anlamlı Ödül

Göynük Belediyesi, Uluslararası Radyocular Birliği (IRU) tarafından “Tarihe Saygı” kategorisinde ‘Yılın Alkışı Hak Eden Belediyesi” seçilerek ödüllendirildi.

Uluslararası Radyocular Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Alkışı Hak Edenler Ödülleri’nde Göynük Belediyesi, “Tarihe Saygı” kategorisinde ‘Yılın Alkışı Hak Eden Belediyesi’ ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Radyocular Birliği’nin (IRU) Alkışı Hak Edenler Ödülleri, Ankara’da ANFA Altınpark Expo Center’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi eski Dekanı ve Radyo Evi Derneği (RADEV) Başkanı Zakir Avşar, ATV/A Haber Ankara Haber Müdürü Fatih Atik, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Sabah Gazetesi Ankara Eki Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ile spor, sanat, medya ve iş dünyasından birçok isim katıldı. Törende konuşan Uluslararası Radyocular Birliği Başkanı Yusuf Erbaş, “Ülkemizde eleştirmenin kolay, alkışlamanın unutulduğu bu zamanda biz alkışı hak edenlere hakkını teslim ederek, güzel geleceğimiz için sinerji oluşturuyoruz. Radyocular Birliği olarak amacımız güzel işleri, hizmetleri ödüllendirerek her alanda hizmet verenlerin ve üretenlerin motive olmasına katkı sağlamak” diye konuştu.

Siyasetten, sanata medyaya kadar birçok alanda başarılı ismin ödül aldığı organizasyonda Göynük Belediyesi,“Tarihe Saygı” kategorisinde ‘Yılın Alkışı Hak Eden Belediyesi’ seçildi. Göynük Belediye Başkanı ve İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı Kemal Kazan adına ödülü, belediyenin iletişim danışmanlığını yürüten NeSS İletişim’den Duygu Güntay aldı.

“GÖYNÜK’ÜN DOKUSUNU KORUYARAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Uluslararası Radyocular Birliği tarafından verilen ‘Yılın Alkışı Hak Eden Belediyesi ödülünü değerlendiren Başkan Kemal Kazan, Göynük’ün tarihi dokusunu koruyarak yaptıkları çalışmaların ödüllendirilmesinden dolayı gurur duyduklarını ve motive olduklarını belirtti. Kazan şunları söyledi:

yusuf_coskunkemal_kazan__3_

“Bugüne kadar Tarihi İpek Yolu güzergahında yer alan Göynük’ümüzün doğal güzelliklerini, kültürel dokusunu koruyarak anlatamaya ve tanıtmaya çalıştık. Akşemseddin Diyarı Göynük’ü eski Osmanlı kenti olma özelliğinden koparmadan inanç turizminde ‘marka şehir’ yapma yolunda çalışmaya devam ediyoruz. Uluslararası Radyocular Birliği’ne, bu hassasiyetimizi ve yaptığımız çalışmaları fark ederek bizi “Tarihe Saygı” kategorisinde ‘Yılın Alkışı Hak Eden Belediyesi’ ödülüne layık gördüğü için teşekkür ediyorum. Bu ödüller ne kadar doğru yolda ilerlediğimizin kanıtı niteliğinde. Biz de kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Göynük’ü ve İPEKBİR’i dünya markası haline getireceğiz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar