Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SIAL Paris Fuarı’nda Muratbey rüzgarı esti

26 Kasım 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SIAL Paris Fuarı’nda Muratbey rüzgarı esti
SIAL Paris Fuarı’nda Muratbey rüzgarı esti

SIAL Paris Fuarı’nda Muratbey rüzgarı esti

Yenilikçi peynirleriyle dikkatleri çeken Muratbey, dünyanın en büyük gıda fuarlarından birisi olan SIAL Paris 2016 Fuarı’na lezzetli ürünleriyle damgasını vurdu. Muratbey, zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra ziyaretçi sayısı ile de dikkat çekti.

Peynir sektöründe yarım asırlık tecrübeye sahip dünya markası Muratbey, Fransa’nın Başkenti Paris’te düzenlenen SIAL Paris 2016 Fuarı’nda ilgi odağı oldu. Dünyanın en prestijli kalite madalyası olan QUDAL Kalitede 1 numara madalyasına sahip Muratbey, fuarda dünya markalarıyla birlikte boy gösterdi.

Peyniri günün her saatinde yenilebilen, sağlıklı bir atıştırmalık haline getiren sektörün yenilikçi markası Muratbey’in, özellikle birbirinden lezzetli yenilikçi ürünleri Burgu, Sürmeli ve Topi peynirleri ön plana çıktı. Çeşitli ülkelerden katılan fuar ziyaretçilerine aynı zamanda lezzetlerini tatma imkanı da veren Muratbey’in standının önünde uzun kuyruklar oluştu. Ziyaretçiler, Muratbey’in lezzetlerini keyifle tüketerek, bilgi aldı.

muratpeynir

İki yılda bir düzenlenmekte olan SIAL Uluslararası Gıda Fuarı, dünyanın en büyük ve en prestijli gıda fuarı olarak, uluslararası gıda firmaları ve profesyonellerini bir araya getiriyor. Fuar, yeni ürünlerin tüm dünya gıda profesyonelleri tarafından tanınması ve ihracatının gerçekleştirilmesi için firmalara büyük bir fırsat sunuyor.

MURATBEY HAKKINDA:

Yarım yüzyılı aşkın bir geçmişe sahip olan Muratbey, tecrübesiyle peynirin Türkiye’deki gelişimine yön veren en önemli firmalar arasındadır. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey, 30 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisi, 400 çalışanı ve günde 700 ton süt işleme kapasitesi ile her gün Türkiye çapında 15 bin satış noktasına ulaşmaktadır.

Daha fazla sayıdaki insanın sağlıklı sütle üretilmiş sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamayı amaçlayan Muratbey, HACCP, TSE Uygunluk, BRC, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi gibi tüm Kalite Yönetim Belgelerine sahiptir.

Başta ABD olmak üzere Japonya, Bahreyn, Suudi Arabistan, Irak, Katar, Türkmenistan ve Azerbaycan gibi bir çok ülkeye ihracat yapan Muratbey, pek çok ürün çeşidiyle dünya sofralarında Türk peynirini tanıtmaktadır.

Muratbey, AB ülkeleri, ABD, Rusya, Kuveyt, Ürdün, BAE, Fas gibi 60’a yakın ülkede markasını tescil ettirmiştir. Turquality Marka Destek Programı’na kabul edilen sayılı firmalardan biri olan Muratbey, ayrıca İSO İnovasyon Ödülleri’nde finale kalmayı başaran ve “İş Sonuçları Dalında” ödül alan tek gıda firması olmuştur.

Aldığı ödüllerle kaliteli üretim anlayışını taçlandıran Muratbey, beş kıtada 40’dan fazla ülkede yer alan dünyanın önde gelen kalite araştırma şirketi ICERTIAS’ın “kalite” araştırmasında dünyanın en prestijli kalite madalyası ödülü “QUDAL- Kalitede 1 Numara” madalyasına layık görülmüştür. Böylece Muratbey, dünyanın tanınmış markalarının sahip olduğu QUDAL-QUality MeDAL ile marka algısının gücünü bir kez daha kanıtlamıştır.

Muratbey, toplumun gelişimine ve sürdürülebilirliğine katkı sağlamak amacıyla da başta spor olmak üzere eğitim, kültür sanat ve çevre konularında birçok sosyal sorumluluk projesini de başarıyla sürdürmektedir. Muratbey, destek verdiği projelerin uzun soluklu olmasına, toplumsal anlamda fayda üretmelerine ve kalıcı yarar sağlamalarına da dikkat etmektedir.

Çevreye saygılı bir üretim gerçekleştiren Muratbey, enerji tasarrufu ve üretimde sıfır kimyasal atık hedefi için çaba göstermekte ve sadece ürün değil geliştirdiği teknolojik projelerle de sektöründe öncü ve örnek olma rolünü devam ettirmektedir.

Photo published for Türkiye peynir tüketiminde AB’yi yakaladı

Photo published for ALIŞVERİŞ: Bu burger başka burger ! - Beşiktaş Medya Grup | Gazete Beşiktaş | Radyo Beşiktaş

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar