Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sever Lojistik’ten Ampute Futbol takımına jest…

15 Kasım 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sever Lojistik’ten Ampute Futbol takımına jest…
Sever Lojistik’ten Ampute Futbol takımına jest…

Sever Lojistik Sahibi Serkan AY’dan Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol takımına jest…

İki takım forma hediye eden Serkan AY ‘ Engelli kardeşlerimize destek olmak adıma olduğu kadar firmam adına da ancak Onur olur.

sev1 sev2 sev3

Engelli gülerse dünya Güler sloganınıza bundan sonrada maddi manevi destek vermekten ancak gurur duyarım.’

Sever Nakliyat 25 yıllık tecrübesi ile yurt içi taşımacılıkta, hızla değişen ve gelişen taşımacılık dünyasının gereklerini önceden tespit ederek ve bu gelişmelere göre sürekli olarak kendisini geliştirip yeniden yapılandırarak, yolunda ilerlemektedir. Sever Nakliyat, bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan ve sürekli kendini yenileyen bir firma olmaktadır. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı Yetkili Belgelerine sahip olmaktadır. Yurt içi taşımacılıkta Sakarya’da lider firmalar arasında yer almaktadır.
Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için sürekli gelişim içindeyiz.

Misyonumuz

Müşteri odaklı kalite prensiplerini, hizmetine yansıtarak dünyanın ve Sakarya’nın sayılı taşımacılık servis firmalarından biri olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz
Her geçen gün portföyüne yeni müşteriler katarak gücünü korumak. Kalite standardını yükselterek geniş bir tabana hitap etmektir.

“Güvenli, Zamanında ve Doğru Taşımacılık…”

Sever Nakliyat siz değerli müşterilerimize Sakarya’da hizmet vermektedir. Nakliyat ve taşımacılık konusunda sizlere sorunsuz ve zamanında hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hassasiyet gerektiren bir hizmettir. Taşınacak malın, yükün veya ürünün dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Konusunda uzaman şoförlerimiz bu konuda devreye girmektedir. Her zaman hassas davranmaktadırlar. Müşterilerimiz için hassas bir diğer konu size güven ve güvenliktir. Güvenilir bir nakliyat firmasıyız diyoruz çünkü; kendimize ve T.C. Ulaştırma Bakanlığı’nın  bizim firmamıza vermiş olduğu yetkili belgelere sahiptir. Her zaman güvenli, zamanında ve doğru bir şekilde nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Sever Nakliyat, uzun yılların vermiş olduğu sınırsız tecrübe ile beraber sizlere şehirler arası nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta bir telefon kadar yakınız. Uzman kadromuzla yapacağımız keşiften sonra Sever Nakliyat güvencesi ile uygun araç seçimiyle taşımanızı sağlıyoruz.

Sever Lojistik Yurt İçi Nakliye Organizatörlüğü

Yurtiçi Taşımacılık
ADRES: Karaaptiler Mahallesi Şehit Zekeriya Gözyuman Caddesi Hanlı Tır Kamyon Sosyal Tesisleri B Blok No: 5 Arifiye / SAKARYA
TELEFON: 0 264 275 98 98 – 0 264 275 88 99 – 0 264 276 96 00 – 0 264 275 52 46 – 0 264 2416548 – 0 264 2411476
FAKS: 0 264 2414672
TELEFON: 0 532 3460068 – 0 505 9589282 – 0 542 3460473
E-POSTA: bilgi@severnakliyat.com

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar