Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şerafettin KAYA ‘nın 23 Nisan Kutlama Mesajı

23 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Şerafettin KAYA ‘nın 23 Nisan Kutlama Mesajı
Şerafettin KAYA  ‘nın 23 Nisan Kutlama Mesajı

Şerafettin KAYA  ‘nın 23 Nisan Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Başkanı Şerafettin KAYA “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyorum” dedi.

Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Başkanı Şerafettin KAYA  şunları  söyledi; “23 Nisan 1920’de gerçekleştirilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı, kuşkusuz tarihimizin dönüm noktalarından birini ve varlığına kastedilen yüce Türk milletinin şanlı uyanışı ile direnişini simgelemektedir.

Büyük Millet Meclisi, “Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir” ilkesinin oluşturduğu demokratik rejimimizin temel kurumu, milli egemenliğimizin somutlaştığı ve milli iradenin temsil edildiği yüce bir organ; ayrıca ülkemizin küresel bir güç durumuna gelerek yeni dünya düzeninde hakettiği saygın yeri almasına büyük katkılar sağlayan temel dinamiğimizdir.

Bunlarla birlikte 23 Nisan, dünya çocuklarına armağan edilen tek çocuk bayramı olması hasabiyle de önemli ve anlamlı bir tarihi temsil eder.

23-nisan-kutlama-mesajlari

 

mhplogo

mhpgeyveilcebaşkanıserafettinkaya1

 

Milletimizin en değerli varlığı ve geleceği olan çocukların, insanlığın da aydınlık ve refah dolu yarınlarının güvenceleri olduklarına yürekten inancımı ifade eder, bu itibarla bir kez daha 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar