- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Selçuk Çetin’den Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

10 Temmuz 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Selçuk Çetin’den Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret
Selçuk Çetin’den Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’den Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Ankara’nın Pursaklar İlçesi Belediye Başkanı Sayın Selçuk Çetin, çalışma arkadaşlarıyla birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Vali Balkanlıoğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyen Başkan Çetin, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederken, Pursaklar ilçesi ve Belediye’nin hizmetleri hakkında da bilgiler verdi.
Misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Balkanlıoğlu, Başkan Çetin ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
Vali Balkanlıoğlu daha sonra misafirleri ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na geçerek Başkan Zeki Toçoğlu’ nu ziyaret etti.
Başkan Toçoğlu, Sakarya’nın her alanda potansiyeli ve Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Vali Balkanlıoğlu ile Pursaklar Belediye Başkanı Çetin’e bilgiler verirken, ziyaretten dolayı da teşekkür etti.
Ayrıca 15 Temmuz’u anma programları konusunda bütün hazırlıklarını tamamladıklarını ve . Sayın Valimizin koordinatörlüğünde anma programlarını gerçekleştireceklerini belirten Başkan Toçoğlu, vatandaşlarımızın anma programlarına yoğun katılım gerçekleştirmesini istedi.
İlimizde 15 Temmuz’un sene-i devriyesi münasebetiyle halkımızın bilinç düzeyinin yükseltilmesi, bugünlerin unutulmaması ve bir daha yaşanmaması için Valilik olarak bir dizi etkinlik ve program düzenleyeceklerini belirten Vali Balkanlıoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile istişare halinde ortak bir program da benimsedik. Bütün kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, hatta bütün siyasi partileri, bu etkinlikleri birlikte yürütmeye davet ediyoruz. Biliyorsunuz Sakaryamız 15 Temmuz’un vahşice yaşandığı illerden birisi. Kendilerince Valiliği basıp ele geçirdiklerini zannetmişler. Demokrasiye ve hükumetimize bir saldırı düzenlediler ancak başarılı olamadılar. Bu konuda Sakarya’da da yarından itibaren Cumartesi gününe kadar sürecek güzel bir anma etkinliği düzenlemek istiyoruz. 15’inden sonra da Sayın Cumhurbaşkanımızın talebi doğrultusunda, hükümetimizden gelecek talimat doğrultusunda biraz daha Demokrasi Nöbetleri devam edebilecek. Tüm halkımızı bu etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Sakarya Milletvekilimiz Prof.Dr. Mustafa İsen Vali Balkanlıoğlu’na Tebrik Ziyaretinde Bulundu

 
Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Sn. Mustafa İsen, Vali İrfan Balkanlıoğlu ’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Balkanlıoğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyen Milletvekili İsen, Sakarya hakkında da bilgiler verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu, Sakarya’nın tüm sorunlarının çözümü ve tanıtımı noktasında toplumun her kesiminin kaynaşmasıyla çok güzel işler yapacaklarına inandığını kaydetti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar