Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sedat BIÇAKÇI “Yaban Hayatı Çimento Fabrikası İle Tarih Olur”

25 Aralık 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sedat BIÇAKÇI “Yaban Hayatı Çimento Fabrikası İle Tarih Olur”
Sedat BIÇAKÇI “Yaban Hayatı Çimento Fabrikası İle Tarih Olur”

Sedat BIÇAKÇI “Yaban Hayatı Çimento Fabrikası İle Tarih Olur”

Sakarya Merkez Avcılar Atıcılar ve Balıkçılar Federe Spor Kulübü Başkanı Sedat BIÇAKÇI” Çimento Fabrikası Bilgilendirme Toplantısına Sadece Yöre Halkına Sorularak yapılacak İşlem eksik işlemdir. Fabrika Kurulmak istenen Bölge Doğal Yaşam Alanıdır. Canlıların hayatlarını sürdürebilmeleri için gerekli özelliklere sahip doğal çevreye o canlının yaşam alanı adı verilmektedir.

AVCILARA VE ATICILARA SORMADAN ÇED OLMAZ

GEYVE İLE  TARAKLI  İLÇELERİNİN SINIRINA KURULMAK İSTENEN  ÇİMENTO FABRİKASINA AVCILARA VE ATICILARDAN SERT TEPKİ

Her canlının yaşam alanı birbirinden farklıdır. Bazı hayvanlar sıcakta bazıları soğukta yaşamayı sevebilir. Yaşam alanları farklı olsa da her canlı bir ortamda var olabilmek için oradaki şartları seçmektedir bu yüzdendir ki yaşam alanları yok edilen canlıların nesli tükenme tehlikesine girer bu yüzden yaşam alanlarını korumalıyız.


Bitki ve hayvan topluluğu açısından da inanılmaz bir zenginliğe sahip. Kılıçkaya en yüksek zirvelerinden biri. Kayın, gürgen, kestane, ıhlamur, akçaağaç ve meşe bu dağlardaki yaygın ağaç türleri. Yaban Domuzu ,Çakal ,Tilki ,Kınalı Keklik ,Yaban Tavşanı ,Kaya Sansarı ,Kaya Güvercini ,Yeşilbaş,Kartal,Ayı, kurt, ise ormanlarındaki vahşi hayvanlar arasında başı çekenler. “

baro1

Gümrükten Mal Kaçır gibi Birilerinin oldu bittiğine getirilecek işler değil bunlar SİZ Yaban Domuzu ,Çakal ,Tilki ,Kınalı Keklik ,Yaban Tavşanı ,Kaya Sansarı ,Kaya Güvercini ,Yeşilbaş,Kartal,Ayı, kurt,’un evini barkını üstlerine yıkamazsınız.

dogancil60

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar