Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11125 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SEDAŞ, SAGİF-2016 fuarındaki yerini aldı

12 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SEDAŞ, SAGİF-2016 fuarındaki yerini aldı
SEDAŞ, SAGİF-2016 fuarındaki yerini aldı

SEDAŞ, SAGİF-2016 fuarındaki yerini aldı

SEDAŞ, Sakarya Ar-Ge, Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarı olan SAGİF-2016’da bu yıl da yerini aldı. SEDAŞ fuarda, marka bilinirliliğini arttırırken, faaliyet alanıyla ilgili tüketicileri de bilgilendiriyor. SEDAŞ, özellikle istihdam ve staj imkanları açısından üniversite öğrencilerinden yoğun ilgi görüyor.

SEDAŞ, SAGİF’te iş başvurularını kabul ediyor

“Kariyerinizi geliştirmek, girişimci olmak, yeni fikirler ve işinizi büyütmek için” sloganıyla yola çıkan SAGİF-2016 Fuarı, Sakarya Kent Meydanı’nda gerçekleştirilirken, fuarda tanıtım amacıyla katılım sağlayan 125 adet kuruluş arasında elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten SEDAŞ da staj ve iş başvuruları için öğrencilerle iletişime geçiyor.

SEDAŞ İnsan Kaynakları standında, İnsan Kaynakları Departmanı uzmanları tarafından tanıtım ve bilgilendirme yapılırken, iş başvurusu yapacaklar için form doldurtularak, hazır CV’ler teslim alınıyor.

SEDA___tan_SA

125 adet stant kapılarını açtı

Bu yıl üçüncüsü organize edilen SAGİF-2016 Fuarı’nda 125 adet stant 3 gün boyunca İnsan kaynakları alanında davetlileri bilgilendirecek. Sakarya’da bulunan kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleri işbirliğiyle Kent Meydanında düzenlenen SAGİF-2016 fuarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Vali Yardımcıları, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri ve bölge halkının katılımıyla açıldı. Bakan Süleyman Soylu yaptığı açılış konuşmasında, bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarın Sakarya’ya hayırlı olmasını diledi ve fuarın gerçekleştirilmesinde büyük emeği geçen Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi, İşKur, SATSO ile diğer meslek odaları ve tüm paydaşlara teşekkür etti.

“İş-Sizi Arıyor” sloganıyla markalaşan SAGİF 2016, iş arayanından eleman arayanına, fikri olandan iş kurmak isteyene, girişimcisinden işini büyütmek isteyene kadar herkes tarafından üç gün boyunca ziyaret edilebilecek

Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ektedir, değerlendirmeniz dileğiyle iyi çalışmalar dileriz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar