- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SEDAŞ Kandıra’nın Enerji Hatlarında Tam Kadro Bakım Yapıyor

20 Temmuz 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SEDAŞ Kandıra’nın Enerji Hatlarında Tam Kadro Bakım Yapıyor
SEDAŞ Kandıra’nın Enerji Hatlarında Tam Kadro Bakım Yapıyor

SEDAŞ Kandıra’nın Enerji Hatlarında Kaliteli Hizmet İçin Tam Kadro Bakım Yapıyor

SEDAŞ Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden biri ve Marmara Bölgesinin Karadeniz’e 52 km. uzunluğunda kıyısı olan tek ilçesi olan Kandıra’da, yaz döneminde turizmin canlanmasıyla artan güç talebinin  karşılanmasını sağlarken,  kapsamlı bakım çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.

ENERJİ HATLARINDA BAKIM ÇALIŞMASI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Kandıra İlçesinde, elektrik şebekesine bağlı arızaların daha da azaltılması ve olası kesintilere ait önlem almak üzere iş güvenliği açısından planlı kesinti yaparak, hizmet kalitesinin artırılması için SEDAŞ işletme bakım ekipleri ile trafo ve şebeke üzerinde enerji nakil hatlarında tam kadro bakım çalışmalarına yoğunluk veriyor.

SEDAŞ Kandıra İlçesinin 933 km² yüzölçümü üzerinde yayılmış olan 93 mahallesinde özellikle ağaçlık bölgelerden geçen enerji hatlarının güzergahında da iletkenlere zarar verecek ağaç dallarının budanması konusunda titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. SEDAŞ, Orman Bölge Müdürlüğü ile koordinasyon sağlayarak Orman İşletmesinden de destek alıyor. Vatandaşların enerji hatlarında temas eden ve tehlikeye yol açabilecek olan ağaç dallarına ait bildirimlerini,  SEDAŞ Kandıra İşletme Birimine ve Alo 186 Çağrı Merkezine bildirebilecekleri, iş programı kapsamına alınarak bu bakım çalışmalarının sürekli yapılacağı belirtiliyor.

“ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ” 

SEDAŞ son dönemde özellikle Kandıra 2 Fideri üzerinde Topluca Trafo Kabininden  enerji alan  Topluca çıkışında şebeke üzerinde “Önleyici Koruyucu Bakım (OKB)” kapsamında planlı ve bildirimli kesinti yaparak, ayrıca yine Kandıra 2 hattında Namazgah Barajı atlaması yapılan şebekedeki 3/0 iletken onarımını, K1 zincir izolatörlerle ilgili bakım çalışmalarını gerçekleştirdi. SEDAŞ Kandıra Şebeke İşletme Bakım Bölge Sorumlusu Mehmet Reşat Karaman, “Ekiplerimizle Kandıra ilçesinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanabilmesi amacıyla yaz boyunca bakım çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Muhtarlarımızla iletişim ve işbirliği  içindeyiz. SEDAŞ, Kandıra’nın cazibe bölgesi olarak artarak süren gelişimini dikkate alarak enerji dağıtımında hizmet kalitesini daha çok artırmak üzere çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar