...
HAVA DURUMU
SAKARYA

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 13566 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sedanur ile Hakan, rüya gibi düğünle evlendi 

17 Temmuz 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sedanur ile Hakan, rüya gibi düğünle evlendi 
Sedanur ile Hakan, rüya gibi düğünle evlendi 

Sedanur ile Hakan, rüya gibi düğünle evlendi

HABER-Fehmi DUMAN-Necle BAKAN sakaya54.net  ekibi

İYİ Parti Siyasi işlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda iş insanı Nurcan & İsmail Zortul’un  oğlu Hakan ile  Tuba & Mustafa ÇEK  çiftinin  güzel kızları Sedanur  Çek ;  Reisoğlu Düğün Salonu’nda gerçekleşen rüya gibi bir nikah töreniyle evlenerek, bir ömür boyu sürdürecekleri evliliklerine, kendilerini yalnız bırakmayan aile, akraba, dost ve sevdiklerinin önünde bir kez daha “Evet” dedi.

Yoğun katılım

Çok yoğun katılımın olduğu nikah merasimine katılanlar arasında Sakarya İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır , İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Kılıçarslan, Sakarya Engelliler ve Güçlendirme Derneği Başkanı Fatma Kılınçer ,İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin DUMAN, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Avukat Serdip DOKUMACI, İYİ Parti Serdivan  İlçe Başkanı  Ahmet UÇAK, FE&SA Bilişim Limited Genel Müdürü  Fehmi DUMAN,  Gözlem Sakarya Genel Yayın Yönetmeni Candan Tufan, sakarya54.net Muhabiri  Necla Bakan, Gazeteci ve LC Ajans Sahibi Levent Candan,Gazeteci Nedim Ergün Kırımlı ,’da yer aldı.

Bir Nedim Ergün Kırımlı, Selçuk Kılıçaslan, Serdip Dokumacı ve Necla Bakan dahil 7 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Oğlunu dünya evine sokan  İYİ Parti Siyasi işlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda iş insanı İsmail Zortul  ve eşi Nurcan  Zortul girişte olduğu gibi çıkışta da misafirlerini birlikte yol ettiler.

sakarya54.net ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken gençlerimizin ailelerine de evlatlarının mürüvvetlerini görmeyi yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Bir TC Sebahattin Çalışkan dahil 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir TC Sebahattin Çalışkan ve Serdip Dokumacı ve açık hava görseli olabilir

Bir Selahattin Mungan ve Gürcan Bekler dahil 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir Ömer Kol ve Ismail Zortul, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Düğün merasimimize tebrik mesajı ve çelenk gönderen Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener‘e, teşrifleriyle bizi onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Sakarya Mv. Sn. Ümit Dikbayır’a, Sakarya İl Başkanımız Sn. Selçuk Kılıçaslan’a, Adapazarı İlçe Başkanımız Sn. Avukat Serdip Dokumacı’ya, Serdivan İlçe Başkanımız Sn. Ahmet Uçak’a ,Erenler İlçe Başkanımız Sn. Şemsettin Duman‘a, Söğütlü İlçe Başkanımız Sn. Alparslan Şen’e, Belediye Meclis Üyelerimize ve tüm parti teşkilatına, başta Fehmi Duman ve tüm yerel Basın mensuplarına , kıymetli akrabalarımız ve sevgili dostlarımıza düğünümüze katılımlarından ötürü çok teşekkür ederiz.

Ayrıca düğün merasimimize katılamayıp çelenk gönderen kıymetli büyüklerimiz Zortul Medya AŞ sahibi Sn. Murat Zortul’a ve Bülbüller Otomotiv AŞ sahibi Sn. Fikret Bülbül’e de ayrıca teşekkür ederiz.

Bir Zeynep Emecan Ulusinan dahil 2 kişi, çocuk ve açık hava görseli olabilir

Bir Gürkan Gezgin, Ömer Kol, Fatih Aygündüz, Serdip Dokumacı ve Gürcan Bekler dahil 8 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir Ismail Zortul ve Zeynep Emecan Ulusinan dahil 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir Fatih Aygündüz, Serdip Dokumacı, Gürkan Gezgin, Ömer Kol ve Gürcan Bekler dahil 12 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir Gökhan Kaçar,Selçuk Kılıçaslan ve Aytekın Karlıdağ dahil 10 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir Serdip Dokumacı dahil 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

https://fb.watch/6PC4RD-qXI/

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar