Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sebahattin Karasakal”Bayram huzur ve barış getirsin”

30 Ağustos 2017 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sebahattin Karasakal”Bayram huzur ve barış getirsin”
Sebahattin Karasakal”Bayram huzur ve barış getirsin”

Bayram huzur ve barış getirsin

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

APEK Başkanı Karasakal bayramların dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla anlam kazandığını ifade ederken, tüm insanlar için yeryüzünde kardeşliğin ve huzurun hâkim olmasını diledi.

Başkan Karasakal yayımladığı mesajında, “Kurban kavramı, Allah’a yaklaşmayı, ona teslimiyeti ve duyduğumuz şükran duygularımızı anlatır. Bu güzel günlerin asıl anlamı küslüklerin son bulması, kardeşlik duygularıyla birbirimize daha sıkı ve daha çok sarılmamızdır. Bayramlar bize hayatın sevgi ve dostluğu en açık şekilde hatırlatmasıdır. Paylaşma duygularımızın zirve yaptığı günlerdir”

Dünya’da yaşanan katliamlara da dikkat çeken Karasakal “Yeryüzünün çeşitli bölgelerinde savaş ve kargaşanın içerisinde zor şartlar içinde yaşayan Müslümanların ve bütün insanlığın huzura ve sevgi ortamında insanca yaşam şartlarına bir an önce kavuşması en büyük dileğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın büyük Milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar