- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SATSO’nun sağlığı Konak Hastanesine emanet

20 Nisan 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SATSO’nun sağlığı Konak Hastanesine emanet
SATSO’nun sağlığı Konak Hastanesine emanet

SATSO’nun sağlığı Konak Hastanesine emanet

Özel Konak Hastanesi Sakarya ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol ile oda üyesi ve personellerine özel sağlık hizmeti verilmeye başlandı.

PROTOKOL İMZALANDI
Özel Konak Hastanesi Sakarya ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı. Özel Konak Hastanesi Sakarya Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse ile SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul tarafından imzalanan protokol ile SATSO üyesi ve personelleri ile onların birinci derece yakınlarına özel sağlık hizmeti verilmeye başlandı. İmza töreninde Özel Konak Hastanesi Sakarya İdari Direktörü Bahadır Gündüz ve Özel Konak Hastanesi Sakarya Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Yelda Özbek’te hazır bulundu.


HAYIRLI OLSUN
İmza töreninin ardından konuşan Özel Konak Hastanesi Sakarya Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “SATSO, şehrimiz için çok önemli bir kurum. İş dünyamızın nabzının attığı ve şehrin ekonomik kalkınması için önemli çalışmalar yapan odamızın üyeleri ve personelleri ile onların birinci derecede yakınlarının sağlıkları imzaladığımız protokol ile Konak Hastanesinin güvencesi altına alıntı. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Özel Konak Hastanesi Sakarya Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Yelda Özbek ise oda üyesi ve personellerinin protokol ile ilgili bilgi almak için hastanelerine davet ettiklerini söyledi. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’da protokolün hayırlı olmasını temenni ederek Konak Hastanesine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar