Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11102 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SATSO 7. Meslek Komitesi Sodex 2016 Fuarı’na Katıldı

09 Mayıs 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SATSO 7. Meslek Komitesi Sodex 2016 Fuarı’na Katıldı
SATSO  7. Meslek Komitesi Sodex 2016 Fuarı’na Katıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu iklimlendirme sistemleri ve sıhhi tesisatçıların oluşturduğu 7.Meslek Grubu Üyeleri İstanbul’da gerçekleştirilen ISK – SODEX 2016 Tesisat Fuarı’na katılarak sektörel gelişmeleri yakından takip ettiler.

SATSO 7. Meslek Komitesi organizasyonu ile gerçekleştirilen fuar ziyaret programına 3 gün boyunca Sakarya’dan 5 otobüsle toplam 175 üye iştirak etti.

 Meclis Üyesi Adem Bilgen ve Komite Başkanı Doğan Çatalbaş ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuar ziyaret organizasyonunun oldukça verimli geçtiği belirtildi.

Yerli ve yabancı on binlerce kişinin ziyaret ettiği 2016 ISK – SODEX fuara katılan SATSO Heyeti ısıtma soğutma ve havalandırma sektöründeki ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.

adem

SATSO 7. Meslek Grubu adına değerlendirmede bulunan Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, “İki yılda bir İstanbul Fuar Merkezinde yapılan Uluslararası  Isıtma, Soğutma,  Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojiyi takip etmek adına çok önem arz ediyor. Bizde bunun farkında olduğumuzdan üyelerimizin ve bu konu ile ilgili meslek lisesi öğrencilerimizin gelişimi ve kendilerini yenilemesi adına geniş katılımlı bir organizasyon yaptık. Amacımızı fazlasıyla gerçekleştirmiş olduk. Katılım sağlayan tüm üyelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi

YORUMLAR

İlgili Terimler :