Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sapanca Doğa Ve Turizm Festivali’ne hazırlanıyor

23 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sapanca Doğa Ve Turizm Festivali’ne hazırlanıyor
Sapanca Doğa Ve Turizm Festivali’ne hazırlanıyor

Sapanca Belediyesi’nin desteği ile, Sakarya Turizm Platformu, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ve Sapanca Turizm Derneği’nin müştereken düzenlediği 1. Sapanca Doğa ve Turizm Festivali hazırlıkları başladı.

Birçok İl’den bisikletçilerin, motosikletçilerin, wosvosçuların ve karavancıların katılımıyla geleneksel hale dönüştürülecek olan festival 27-28-29 Mayıs 2016 günleri Sapanca Kırkpınar’da gerçekleşecek.

28 Mayıs 2016 günü Saat 17.00 de  Festival alanı olan Kırkpınar Havaalanı olarak bilinen yerden, Sapanca Belediyesinin yaptırdığı üstü açık gezi otobüsünün önde, sırasıyla bisikletçilerin, motosikletçilerin wosvosçuların ve karavancıların yer alacağı festival korteji, Kırkpınar, Sapanca ve Arifiye sonrası Adapazarı’na gelecek. Aynı güzergahı takip ederek dönecekleri festival alanında çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

doga

29 Mayıs 2016 günü düzenlenecek gezi ve verilecek piknik yemeği sonrası, akşamı ise festival alanında halka açık birde konser verilecek. Festival günlerinde Sapanca’nın Doğa Turizmdeki önemi dile getirilirken Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in konuya yönelik birde konuşma yapması bekleniyor.

Akşamları yakılacak olan festival ateşleri ile gerçekleşecek festival pazar günü öğleden sonra konukların ayrılmasıyla sonlanacak. festival süresince ise www.sakaryatv.net canlı yayınlarıyla festivale destek verecek.

 

sapancahils5aasapanca23sapanca_sh19sapanca_sh20sapanca_sh16sapancanils3asapancayokmuoluyon34

 

abc

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar