Dolar : Alış : 7.3391 / Satış : 7.3524
Euro : Alış : 8.8679 / Satış : 8.8839
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11318 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nden Çok Güzel Bir Çaba

23 Kasım 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nden Çok Güzel Bir Çaba
Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nden Çok Güzel Bir Çaba

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nden Çok Güzel Bir Çaba

KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜ’ NDEN HENDEKLİ YAŞLILARA MORAL GÜNÜ

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü, kendi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Türk Müziği Topluluğu Korosu, çok anlamlı bir çabaya imza atarak, Sakarya Valiliği Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri için Şef Ali Öktem yönetiminde moral günü düzenledi.

Sapanca Belediyesi Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz ve Kültür Müdürlüğü Türk Müziği Topluluğu üyeleri, böylesi güzel bir girişime öncülük etmekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Kültür Müdürü Şafak Başoğlu’nun organize ettiği Moral Günü’nde Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri doyasıya eğlendiler ve unutulmaz bir gün yaşadılar.

moral1 moral2 moral3 moral4 moral5

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sakarya Valiliği Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerini tel tek ziyaret ederek, hal hatır soran Başkan Yardımcısı Yavuz ile Sapanca Belediyesi Kültür Müdürü Başoğlu ve Koro Şefi Öktem’in şahsında Sapanca Belediyesi’ne sonsuz teşekkürlerini sunan huzurevi sakinlerinin bu davranışı, katılımcıları duygulandırdı. Moral Günü’ne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu da katılarak, huzurevi sakinlerinin neşesine ortak oldu ve Sapanca Belediyesi’nin anlamlı jestine teşekkürlerini sundu.

Başkan Yılmazer’in ibadethaneler konusundaki hassasiyeti takdire şayan!

VAİZLERDEN BAŞKAN YILMAZER’E ZİYARET

Sakarya İli genelinde görev yapan vaizlerden bir grup, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret ederek, Başkan Yılmazer’in Sapanca İlçesi’ndeki bütün camilerde yaptığı düzenleyici çalışmalar için teşekkürlerini sundular.

vaiz1 vaiz2 vaiz3

Başkan Yılmazer’in hem camiler ve çevreleri hem de kültürel değer teşkil eden camilerin restorasyonları için de gösterdiği girişimci ruhu çok takdir ettiklerini belirten vaizler, Başkan Yılmazer’in ibadethaneler konusundaki hassasiyete her yöneticiye örnek teşkil edecek düzeyde olduğunu ifade etiler.

Vaizlerin ziyaretinden ziyadesiyle memnun kaldığını belirten Başkan Yılmazer de uhrevi dünyamızın mekanları olan ibadethanelerin eksiklerini devamlı olarak gözden geçirdiğini açıklayarak, Sapanca İlçesi genelinde bütün ibadethaneler de muhakkak bir çalışma içinde olduklarını vurguladı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar