Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11080 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sapanca Belediyesi Fevziye Mahalle Muhtarlık binasını yeniliyor

24 Ağustos 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sapanca Belediyesi Fevziye Mahalle Muhtarlık binasını yeniliyor
Sapanca Belediyesi Fevziye Mahalle Muhtarlık binasını yeniliyor

Sapanca Belediyesi hiçbir muhtarlığı ihmal etmiyor

FEVZİYE MUHTARLIK BİNASI YENİLENİYOR

İlçe genelindeki tüm muhtarlıkların fiziki mekan olarak daha donanımlı ve yeterli bir ortamda halka hizmet etmelerini sağlamak amacıyla, her mahalle muhtarlığına gereklilik taşıyan konuda katkıda bulunan sapanca belediyesi, Fevziye Mahalle Muhtarlığı’ nın pejmürde görünümündeki binasını da yeniliyor.

Muhtarlık Binası dış cephesinde iyileştirmelerde bulunarak ve boya işlerini bitirerek, iç mekanlardaki düzenleme işlerine girecek olan Sapanca Belediyesi ekipleri, son olarak bina bahçesinde, beğeni kazanacak olan peyzaj düzenlemesiyle muhtarlık binasındaki çalışmalarını tamamlayacak.

sapancada1

Fevziye Muhtarlık Binası konusundaki çalışmaların her mahalle muhtarlık binasındaki gereklilikleri göre değerlendirilerek devam ettirileceğini açıklayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, muhtarların da sürdüre geldikleri görevlerinde halka hizmet ilkesinin ön planda olduğunu ve böylesi bir görevi sürdüren muhtarların daha donanımlı ve düzenli bir mekanda çalışmaya hakları olduğunu sözlerine ekleyerek, her mahalledeki muhtarlık binasına belediyenin elinin muhakkak değeceğini ifade etti.

Kursiyerler çok memnun oldular

SAPANCA BELEDİYESİ BASIC İNGİLİZCE KURSU TAMAMLANDI

Her yıl yaz tatili döneminde Sapanca Belediyesi tarafından Meclis Salonu’nda ücretsiz olarak verilmekte olan Basic İngilizce Kursu tamamlandı ve kursiyerler gururla kurs katılım ve başarı belgelerini, Belediye Başkan yardımcısı Mübin Yeni ile Kurs Eğitmeni Dr. Sacit Dündar’ın elinden aldılar.

Toplam 5 hafta, haftanın beş günü ve her gün 2,5 saat süreli olarak, 25 kursiyerle devam eden Basic İngilizce Kursu’nun bitimimde yapılan törende ilk olarak Başkan Yardımcısı yeni tarafından Dr.Dündar’a Sapanca Belediyesi’nin özel hediyeleri sunuldu. Daha sonra sırasıyla her kursiyer katılım ve başarı belgelerini aldılar.

sap sap1 sap2 sap3 sap4

Basic İngilizce Kursu’ndan çok memnun kaldıklarını belirten kursiyerler Sapanca belediye başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e ve kurs süresince büyük bir sabır ve özveri örneği göstererek, dil öğretmede gösterdiği becerisinden dolayı Dr. Sacit Dündar’a teşekkürlerini sundular.

Kursiyerlere yaptıkları konuşmalarda, bir dil öğrenmenin insanın yaşamında ne kadar büyük bir gelişim ve yeni imkanların doğuşuna öncülük edeceğini hassasiyetle vurgulayan Yeni ve Dündar, tüm kursiyerleri farklı dallarda açılacak yeni kurslara katılmaları konusunda özendirici nitelikteki sözlerini tamamlarken, tüm kursiyerlere hayatlarının bundan sonraki bölümünde başarılar dilediler.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar