Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakaryayı, T.B.M.M. de  temsil edecek gerçek Sakaryalı İYİ’ler olacaktır

14 Mayıs 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakaryayı, T.B.M.M. de  temsil edecek gerçek Sakaryalı İYİ’ler olacaktır
Sakaryayı, T.B.M.M. de  temsil edecek gerçek Sakaryalı İYİ’ler olacaktır

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan “Değerli hemşehrilerimiz, Türkiye de Demokrasiye olan özlem, gün be gün artarken, İYİ Parti olarak Tüzüğümüzde olduğu gibi, Demokrasinin tüm çarkları Partimizde işlemektedir. Bu sebeple 24 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekilliği Aday Adayları arasında, Teşkilatımızın düşüncelerinin Genel Merkezimize iletilmesi için İl ve İlçe Yönetimlerimizce, 13 Mayıs Pazar günü temeyül oylaması yapılmış ve Ülkemizde Özlenen Demokrasinin en güzel örneği sergilenmiştir.

Bu vesileyle Tüm Teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca yapılan Temayülde çok çıkan sonuçların ilginç ayrıntılara dikkat çekmesi ve İlçeler bazında farklı sonuçları gösterdiğini belirtmek isterken, yapılan tüm temayül sonuçlarının, 14 Mayıs Pazartesi günü Bizzat kendim tarafından, Genel Merkezimize elden teslim edildiğini ifade etmek isterim.

Değerli Hemşehrilerim, İYİ Parti olarak Milletvekili Aday sıralaması 9 kriterden oluşmakta ve temayül bunlardan sadece birini teşkil etmektedir. Milletimiz ve Vatanımız için her konuda olduğu gibi Milletvekilliği sıralaması içinde çok ince detaylar ve araştırmalar yapılmaktadır. Bizler Önce Vatanım, önce Milletim diye yola çıkan İYİ’ler olarak, Genel Merkezimizin belirlediği 7 adayımız için değil, Vatanımızın selameti ve Milletimizin refahı için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün İsimler üzerinden siyasi kulis yapmaya ve dedikodular ile nifak tohumları ekmeye çalışanlar bilsinler ki,  asla başarılı olamayacaklar ve asla İYİ’lerin arasında yer bulamayacaklardır. Bizim için asıl olan Vatan ve Millet davamızdır, kesin Aday Listesine kim girerse girsin İYİ Parti Teşkilatları her engellemeye her zorluğa rağmen var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

Yıllardır Ankara’ya yollayıp sonrasında Sakarya’yı unutan Vekiller konusunda çok sıkıntı yaşadığımızın bilincinde olup, İYİ Parti Sakarya olarak, Sakarya’yı unutan değil, Gerçekten Sakaryalı ve Sakarya için çok çalışacak, Önce Vatanım, önce Milletim diyen adaylarımız ile Sakaryayı en güzel şekilde Ankara da temsil edeceğiz. Şehrimizde büyük ses getiren İYİ Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı listemiz, bugünde olduğu gibi 21 Mayıs’ta açıklanacak olan kesin Aday listemizinde çok büyük ses getireceğinden eminiz. Hemşehrilerimiz hiç merak etmesin artık Sakaryayı, T.B.M.M. de  temsil edecek gerçek Sakaryalı İYİ’ler olacaktır.  Önce Ülkemiz sonra da Sakarya için çalışıp, haftanın 4 günü Memleketimiz Sakarya da Hemşehrilerimizin yanında olacağız. Niyetimiz İYİ olup, biliyoruz ki, Yüce Mevlam sadece, İYİ’lerin yanındanır.

VATANIMIZ İÇİN,

MİLLETİMİZ İÇİN,

GELECEĞİMİZ İÇİN,

İYİ PARTİ, TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK, SAKARYA’YA İYİ GELECEK.

Sakaryalı Hemşehrilerime Saygılarımla…

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar