- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakaryaspor’a destek için Çarşamba günü tribünlere

20 Temmuz 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakaryaspor’a destek için Çarşamba günü tribünlere
Sakaryaspor’a destek için Çarşamba günü tribünlere

Sakaryaspor’a destek için Çarşamba günü tribünlere

Yeni sezon hazırlıklarını Rüstemler Tesisleri’nde sürdüren Sakaryaspor’un antrenmanını izleyen Başkan Toçoğlu, “Takımımızda yeni sezon öncesi moraller yerinde. İnşallah bu yıl arzu ettiğimiz şampiyonluğa uzanacak, 1. Lig’e yükseleceğiz. 25 Temmuz Çarşamba günü sezon açılışında oynayacağımız Galatasaray karşılaşmasında da tüm taraftarlarımızı takımımızın yanında olmaya davet ediyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Rüstemler Tesisleri’ni ziyaret etti. Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ile görüşen Başkan Toçoğlu, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor’un antrenmanını takip etti.  Başkan Toçoğlu, 25 Temmuz Çarşamba günü sezon açılışında oynayacağımız Galatasaray karşılaşmasında da tüm taraftarlarımızı takımımızın yanında olmaya davet ediyoruz.

Şampiyonluğa uzanacağız

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’la görüşen ve başarı dileklerini ileten Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakaryasporumuzun yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Rüstemler Tesisleri’ni ziyaret ettik. Kulüp Başkanımız Cevat Ekşi ile görüştük. Teknik Direktörümüz Ahmet Yıldırım’la bir araya geldik. Başarı dileklerimizi ilettik. Takımımızda yeni sezon öncesi moraller yerinde. İnşallah bu yıl arzu ettiğimiz şampiyonluğa uzanacak, 1. Lig’e yükseleceğiz” dedi.

Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz

Başkan Zeki Toçoğlu, “Her fırsatta ifade ediyorum; Sakaryaspor’a destek tüm şehrin sorumluluğundadır. Takımımız yeni bir yolculuğa çıkıyor. Şampiyonluk yolunda kenetlenmeli, takımımızın yanında olmalıyız. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da takımımıza destek olacak, şampiyonluk yolunda yalnız bırakmayacağız. Tek hedefimiz, düşüncemiz şampiyonluktur” diye konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar