Sakaryaspor Başkanı adayı Uğur Akkuş, Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile buluştu

26.11.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Sakaryaspor Başkanı adayı Uğur Akkuş, Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile buluştu

Sakaryaspor Başkan adayı olan A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş, bu akşam saatlerinde saygıdeğer Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile makamında görüştü. İkili karşılıklı olarak önce birbirlerine hediyelerini takdim etti. Ekrem Yüce, Uğur Akkuş’u adaylığı için tebrik ederken şimdiden başarılar diledi.

Ekrem Yüce bütün adaylara aynı mesafede olacağını belirtirken, bütün adaylara eşit davranacağını belirtti. Ekrem Yüce, Akkuş’a tavsiyelerde bulunurken; “ Daha fazla şehirle iç ice olmanız gerekir. Şehirle bütünleşirseniz daha fazla herkesle kaynaşarak daha fazla ifade edersiniz. ”dedi.

Yaklaşık bir saat boyunca süren toplantı sonunda karşılık teşekkür edildikten sonra toplu fotoğraf çekilip Uğur Akkuş ve ekibi makamdan ayrıldı.

“Sakaryaspor başkanlığı için karar delegelerindir”

Uğur Akkuş ve beraberindeki heyeti kabul eden Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryaspor şehrimizin markası, 55 yıllık mazisinde nice başarılar elde etmiş güzide bir değerimizdir. Hep diyorum; Sakaryaspor’un yanındayım. Karar delegelerindir. Her şartta Sakaryaspor’un yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Nazik ziyaretleri dolayısıyla Uğur Akkuş ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryaspor şehrimizin markası, 55 yıllık mazisinde nice başarılar elde etmiş güzide bir değerimizdir. Biz; Sakaryaspor’un bu zorlu süreçleri geride bırakıp, yine eski günlerine döneceğine yürekten inanıyoruz. Bu süreçte olduğu gibi dün de Sakaryaspor’un yanındaydık. Bu şehirden hiç kopmadık. Büyükşehir Belediyesi olarak da göreve başladığımız ilk günden bu yana takımımıza destek olduk. Tüm dinamiklerle birlikte hareket ettik. İnşallah yine takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakaryaspor’un yanındayız

Sakarya’yı her alanda yaptıkları çalışmalarla geleceğe hazırlamak için büyük gayret sarfettiklerini dile getiren Başkan Yüce, “Tarımı, sanayisi, turizmi ve diğer tüm alanları bir arada değerlendirirken, sporu asla ayırmıyoruz. Takımımızın başarısı için taşın altına elimizi koyduk. Hep diyorum; Sakaryaspor’un yanındayım. Karar delegelerindir. Kazanan Sakaryaspor olsun” dedi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR